ru ua

Домашнє насильство: вперше під суд піде чоловік, який знущався над дружиною

Домашнє насильство: вперше під суд піде чоловік, який знущався над дружиною Колаж РБК-Україна

Жінка страждала від психологічного та фізичного насильства багато років

Завдяки новому закону про протидію сімейному насильству, у Львівській області буде засуджений чоловік, який систематично знущався над своєю дружиною. Про це повідомили на сайті "Набережна".

Під суд піде 41-річний житель Буського району Львівської області, який знущався над своєю дружиною і регулярно її ображав.

Як розповіли в поліції, чоловік зловживає алкогольними напоями і кожного разу це закінчується плачевно. Зокрема, в січні патрульні отримували виклики 12, 21 і 22 січня.

Дружина підозрюваного повідомляла, що він ображав її, обзивав нецензурними словами, кидав у неї посудом, бив її і завдав їй фізичні травми. Також вона зазнала психологічного насильства. У зазначені дні чоловік нападав на неї по кілька разів за вечір, і щоб вгамувати п'яного чоловіка, у сварку доводилося втручатися матері жінки.

Головним управлінням Національної поліції у Львівській області було відкрито досудове провадження за статтею 126 (Домашнє насильство) КК України. Обвинувальний акт був переданий на розгляд суду.

Підозрюваному загрожує покарання у вигляді громадських робіт на термін від 150 до 240 годин або арешт на строк до шести місяців. Також його дії судді можуть засудити і суворіше – обмеження волі строком на 5 років або позбавлення волі строком на два роки.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що юрист розповіла, як жінка може залучити чоловіка до кримінальної відповідальності за зраду.

А також повідомляли про те, що у Києві затримали організатора дитячої порностудії.