ru ua

На Донбасі загинув військовий з позивним "Татарин"

На Донбасі загинув військовий з позивним "Татарин" Фото torange.biz

Будучи інвалідом ІІ групи, він підписав контракт і пішов служити

На Донбасі загинув боєць 93-ї ОМБр Сергій Гундер із позивним "Татарин". Про втрату військового повідомив голова ГО Об’єднання воїнів та волонтерів "Галицькі леви" Роман Дорожівський, передає report.if.ua.

"Сергій, будучи інвалідом ІІ групи, підписав контракт і пішов служити. Думаю, він заслуговує, щоб його поховати гідно", - написав Дорожівський.

На Донбасі загинув військовий з позивним "Татарин"

Фото: Сергій Гундер (facebook.com/galycki.levy)

Сергій Гундер був успішним регіональним менеджер з продажу, не зміг всидіти вдома й записався добровольцем.

25 грудня 2015 року "Татарин" отримав серйозне поранення у Пісках, що в районі Донецького аеропорту - тоді наші бійці підірвалися на ворожій розтяжці.

"Було два попадання – під пах в ногу, а інше – під руку. Перебило артерію, нервові вузли. Командир вчасно наклав турнікети, бо тоді життя йшло на секунди. Забрали в мене зброю, броню. Йшов ще сам. Коли зрозумів, що вже безпека – зелена зона, аж тоді почав втрачати сили й свідомість", - розповідав про ту ситуацію сам Сергій.

На Донбасі загинув військовий з позивним "Татарин"

Фото: Сергій Гундер (report.if.ua)

Після року на передовій і тяжкого поранення він знову підписав контракт і повернувся на службу.

На Донбасі загинув військовий з позивним "Татарин"

Фото: Сергій Гундер (справа) (report.if.ua)

"Мені в Пісках хлопці на грудях татуювання зробили – групу крові. Покійний Юра "Есемеска" набивав. Він мені життя врятував. Втратив багато крові, а в госпіталі часу брати аналіз на групу не було. Розрізають одяг, один лікар каже: "У нього татуювання – група крові". Інший, мовляв, не можна на це орієнтуватися. Я частково був при свідомості, говорив їм, що то моя група, що є смертники (медальйони), але вони закотилися. Не чули. Може, то мені тоді здавалося, що я їм це все пояснюю. Коли, нарешті, почув: "Добре, переливаємо по татуюванню. Як повезе, то повезе, бо часу нема". Вирубався", - згадував покійний герой.

Про дату та час похорону героя поки що не повідомляється.

Раніше повідомлялося, що 12 травня загинув солдат Збройних сил України Денис Сергійович Остроушко. Відомо, що причиною його смерті стало вогнепальне поранення.

В апреле Украина потеряла 11 защитников