ua en ru

"Достойно протистоять орді": Ярош сильно висловився про людей, загартованих вогнем Революції

"Достойно протистоять орді": Ярош сильно висловився про людей, загартованих вогнем Революції День Гідності і Свободи (фото: РБК-Україна)

Нардеп упевнений, що незабаром українцям вдасться очистити рідні землі від ворога

21 листопада відзначається День Гідності і Свободи - одне з найбільш значущих свят в історії незалежної України.

У зв'язку з цим народний депутат Дмитро Ярош звернувся до українців з сильною промовою. Звернення один з лідерів Революції написав на своїй Facebook-сторінці.

"Сьогодні маємо дуже символічну дату для усіх нас – початок новітньої боротьби за право називатися вільним народом. Чотири роки тому Революція Гідності сколихнула всю державу, підняла з колін тих, хто ще вчора мовчав і покірно мирився. Це повстання стало епохальним для України, воно визначило курс нашої держави, змінило з середини кожного українця", - зазначив він.

За словами Яроша, він пишається тим, що писав цю історію разом з народом.

"Тоді, на Майдані, ми всі разом протистояли злочинному, проросійському, антидержавному режиму і показали, чого варті. Честь і слава тим Героям Небесної сотні, які поклали своє життя за нас з вами" - написав Ярош.

"Достойно протистоять орді": Ярош сильно висловився про людей, загартованих вогнем Революції

Скріншот поста (facebook.com/dyastrub)

"Водночас, честь і слава тим відважним воїнам які вже майже чотири роки боронять державні рубежі від одвічного ворога з східного кордону. Всі ми пам’ятаємо, що першими пішли на цю священну війну – добровольці. Наш поступ триває. Українська Добровольча Армія в своїх лавах має честь бачити сотні героїв новітнього Майдану. Ці люди, загартовані вогнем Революції, і сьогодні на передовій достойно протистоять орді кремлівського карлика", - підкреслив він.

За словами Яроша, наша мета - завершити розпочату Революцією Гідності справу "очистити рідні землі від ворога і побудувати Українську Самостійну Соборну Державу".

Користувачі мережі підтримали Яроша.

"Достойно протистоять орді": Ярош сильно висловився про людей, загартованих вогнем Революції

Скріншот коментарів (facebook.com/dyastrub)

До речі, заходи в Києві до четвертої річниці Революції Гідності пройдуть традиційно на Майдані, а також на інших столичних майданчиках. Повна афіша запланованих мітингів, акцій та концертів - у нас на Styler.