Дружба з Україною: у Путіна зробили дивну заяву

Дружба з Україною: у Путіна зробили дивну заяву
Фото: Віталій Носач/РБК-Україна

У Росії вважають, що неважливо, хто стане новим президентом України, він все одно зіпсує відносини з Москвою

Будь-який кандидат, який стане новим президентом України, зіпсує відносини з Москвою. Якщо ж цього не станеться, то він перестане бути главою країни. Про це розповів російський журналіст Микола Сванідзе на "Ехо Москви".

За словами Сванідзе, ситуація у відносинах між Україною і Росією така, що зараз будь-який кандидат у президенти України, навіть самий "засланий агент", як Баширов і Петров, відразу ж після того, як стане главою країни, зіпсує відносини з Москвою.

"Там жодна людина, що б він зараз взагалі не говорив, навіть якщо він зараз буде писати вірші про Володимира Володимировича Путіна. Хвалебні оди. Але як тільки він стане президентом України, він перестане писати оди негайно", - заявив Він.

Журналіст вважає, що іншого варіанту просто немає.

"Інакше він перестане бути президентом на наступний день. Це об'єктивна реальність", - зазначив Сванідзе.

При цьому він назвав умови, за яких відносини між Україною і Росією можуть налагодиться.

За його словами, поки Крим анексований Росією і де війна на Донбасі, нормальних відносин між країнами не буде. Крім того, він вважає, що будь-який президент України буде займати антиросійську позицію.

Нагадаємо, що Росія назвала умови транзиту газу через Україну.

Раніше повідомлялося, що Глава ОБСЄ відреагував на заборону росіянам спостерігати за виборами в Україні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся