ru ua

ДТП у Харкові: вагітна потерпіла прийшла до тями

ДТП у Харкові: вагітна потерпіла прийшла до тями Фото: Жахлива ДТП в Харкові (facebook.com/anton.gerashchenko.7)

Також стало відомо про стан інших жертв аварії

Стало відомо про стан постраждалої в результаті аварії в Харьвове 29-річної Жанни Власенко, яка перебуває на шостому місяці вагітності і про здоров'я інших постраждалих. Подробиці повідомляє прес-служба ХОДА.

Пацієнтку вивели зі стану штучного сну і перевели з реанімації у звичайну палату гінекологічного відділення ОКЛ.

Вагітна потерпіла прийшла до тями і намагається вже сідати.

"У лікарнях зараз залишаються три постраждалі у ДТП. Одну з двох пацієнток "швидкої" виписали – вона продовжить лікуватися амбулаторно. В обласній клінічній лікарні проходять лікування дві пацієнтки. Стан вагітної жінки покращився, вона вже в свідомості, дихає самостійно і намагається сідати. Її перевели з реанімаційного відділення в гінекологію. Дитина теж розвивається нормально", - повідомила в. о. начальника Управління охорони здоров'я ХОДА Галина Сіроштан.

Раніше повідомлялося, що вагітна 30-річна Жанна Власенко, яка постраждала в жахливому ДТП у Харкові, не зможе народжувати самостійно.

Нагадаємо, що експерт розповів про третього винуватця трагічної ДТП у Харкові.

Відповідальність за загибель людей і тілесні ушкодження постраждали внаслідок жахливого ДТП у Харкові несуть водії транспортних засобів. Інформація про можливу появу третього підозрюваного у справі може бути спробою захисту Олени Зайцевої та Геннадія Дронова "распорошить відповідальність". Таку думку висловив адвокат Ярослав Куц.

Також мати Олени Зайцевої, яка на Lexus врізався в натовп людей у Харкові, звернулася до сім'ям загиблих і постраждалих в аварії. Відповідне звернення Тетяни Іванової прозвучало в ефірі ток-шоу "Говорить Україна" на телеканалі "Україна".

Іванова зазначила, що вони не можуть надати фінансову допомогу, оскільки не володіють інформацією з людей.

У відповідь на звернення матері Зайцевої сестра вагітної Жанни Власенко, яка перебуває в лікарні, заявила, що вважає слова Іванової нещирими.