ru ua

ДТП в Харкові: мати загиблого в аварії не вірить, що Зайцеву покарають

ДТП в Харкові: мати загиблого в аварії не вірить, що Зайцеву покарають Фото: Олена Зайцева (Марієнко Андрій / УНІАН)

Вона стверджує, що прокуратура поводиться дивно

Рідні загиблого в ДТП в Харкові Олександра Евтеева бояться, що підозрювану Олену Зайцеву не покарають. Таку думку висловила мати Олександра Світлана Виниченко в інтерв'ю "Обозревателю".

"Ми з першого дня зрозуміли, що шансу покарати винних у нас немає. Навіть максимальних 10 років Зайцевої не дадуть. У мене була надія в душі, що хоч на 7-8 років посадять, але, мабуть, немає..." - сказала вона.

За словами Світлани, аналізи в Зайцевої брали двічі, а це суперечить закону.

"Наша адвокат, коли подивилася експертизи, каже, що вони аналізи у Зайцевої брали два рази, цього не потрібно було робити. Запитує у адвоката Зайцевої: навіщо? Та відповідає, мовляв, "для громадськості". Там з першої хвилини оформлення ДТП все вже було передбачене", - говорити мати загиблого.

"До цих пір не можуть встановити, з якою швидкістю їхала Зайцева. Хоча там є відео з декількох камер спостереження, в автомобілі є прилади, які все фіксують. Якщо ще в жовтні слідчий говорив, що швидкість її автомобіля була 98-110 км на годину, зараз вже говорять, що 80 км", - додала вона.

За словами Світлани, прокуратура також поводиться дивно.

Дивно поводиться і прокуратура, яка повинна представляти інтереси потерпілих. "Навіть прокуратура, яка повинна представляти інтереси потерпілих, не на нашому боці. Наш адвокат намагалася запросити на суд тих, хто проводив аналізи, щоб зрозуміти, навіщо два рази проводили їх. Так прокуратура нас не підтримала", - зазначила вона.

Нагадаємо, що ДТП в Харкові сталося 18 жовтня 2017 року. Автомобіль Lexus, за кермом якого була Олена Зайцева, зіткнувся з Volkswagen Touareg Геннадія Дронова та вилетів на тротуар, де знаходилися пішоходи. В результаті аварії загинуло шестеро осіб.

Раніше мати загиблого Евтеева розповіла, як переживає втрату єдиного сина.

ДТП в Кривому Розі: кількість постраждалих зросла до 21