ru ua

ДТП у Харкові: мати загиблого Євтєєва розповіла, як переживає втрату єдиного сина

ДТП у Харкові: мати загиблого Євтєєва розповіла, як переживає втрату єдиного сина Фото: Олександр Євтєєв (facebook.com alex.evteev.kh)

Також жінка розповіла про цинізм винуватиці ДТП Олени Зайцевої та її сім'ї

Світлана Василенко, яка втратила єдиного сина Олександра Євтєєва у страшній ДТП в Харкові (у жовтні минулого року), розповіла, як пережила трагедію і про те, наскільки цинічно веде себе винуватиця ДТП Олена Зайцева і її сім'я. Про це мати загиблого Євтєєва повідомила в інтерв'ю виданню "Обозреватель".

У тій страшній аварії загинула сестра дружини Олександра – Діана Берченко. Дружина Олександра Ксенія дивом залишилася жива.

"Батьки Ксюші дуже важко переживають горе, вони втратили Діаночку, сестру Ксюші. І нашого Сашу. Ми часто зідзвонюємося, я намагаюся їх як-то втішити, хоча самій дуже важко. Кажу, ну у вас же є Ксюша. Але діти не можуть замінити один одного", - каже мати Олександра.

Жінка каже, що родичі загиблих з першого дня зрозуміли, що шансу покарати винних у них немає.

"Навіть максимальних 10 років Зайцевої не дадуть. У мене була надія в душі, що хоч на 7-8 років посадять, але, мабуть, немає", - з глибоким сумом каже вона.

Світлана обурюється, що до цих пір не можуть встановити, з якою швидкістю їхала Зайцева. Хоча там є відео з декількох камер спостереження, в автомобілі є прилади, які все фіксують.

"Якщо ще в жовтні слідчий казав, що швидкість його автомобіля була 98-110 км на годину, зараз вже говорять, що 80 км", - зазначила Василенко.

За її словами, навіть прокуратура, яка повинна представляти інтереси потерпілих, не на боці родичів загиблих.

Також мати загиблого Євтєєва розповіла, як в перший раз побачила винуватицю смерті свого сина.

"Зайцеву перший раз я побачила в грудні на суді, коли їй обирали запобіжний захід. Я в залі суду стояла прямо навпроти неї, в двох метрах, я весь час дивилася на неї в упор. У залі з потерпілих були тільки ми з чоловіком. Решта - адвокати, прокурори, журналісти. Вона боком до нас сиділа, а коли встала просити вибачення у потерпілих, то чи не спиною до нас повернулася, навіть не глянула в наш бік", - згадує жінка.

"Вітчим її на суди не ходить, приходить тільки її мама. Вона нас вражає своїми нарядами, то в норковій шубі прийде, то в мутоновой", - додала вона.

Світлана розповіла, що Зайцеви надіслали їм на картку 50 тис. гривень компенсації, але сім'я загиблого відмовилася від цих грошей.

"А потім мені адвокат пояснила, що навіть якщо ми повернули ці гроші, все одно в суді цей факт буде служити пом'якшувальною обставиною для Зайцевої. Краще б я ці гроші в дитячий будинок відправила, там вони потрібніші", - розмірковує жінка.

Мати загиблого Олександра додала, що сім'я Зайцевої або її представники навіть не зустрілися з нею.

Аварія на вулиці Сумській в Харкові сталася 18 жовтня 2017 року. В результаті ДТП загинуло шість осіб. Ще п'ять отримали травми різного ступеня тяжкості.

ДТП у Кривому Розі: кількість постраждалих зросла до 21