ua en ru

У двох не було щеплень: у Львові четверо дітей в реанімації через кір

У двох не було щеплень: у Львові четверо дітей в реанімації через кір Колаж РБК-Україна

Двоє дітей знаходяться в дуже важкому стані

У Львівській обласній інфекційній лікарні одразу четверо дітей потрапили до реанімації через ускладнення, яке дала кір. У всіх чотирьох – коровий енцефаліт (запалення мозку), повідомляє видання Zaxid.net.

Як розповіла головний епідеміолог Львова Наталія Тімко, найстаршій дитині – 10 років, а наймолодшому немає ще й трьох років. Старшу дівчинку госпіталізували з Яворівського району в кінці лютого. Інші потрапили в лікарню на початку березня – 7 річний хлопчик з Мостиського району, і двоє львів'ян, 4-річна дівчинка і 8-річний хлопчик.

За словами Тімко, двоє дітей не були вакциновані від кору зовсім, а двоє діток – мали лише по одному щепленню при тому, що після 6 років у дітей їх повинно бути два.

На вихідних діти перебували в реанімаційному відділенні і їх стан був дуже важким. Двох діток лікарі вже готові перевести в звичайну палату і продовжити лікування, а ось за життя 10-річної дівчинки та 2-річного хлопчика лікарі-реаніматологи продовжують боротьбу.

Як розповіла Наталія Тімко, з початку 2019 року коровий енцефаліт був діагностований у 30 пацієнтів. Також були діагностовані такі інші ускладнення – пневмонія, обструктивний бронхіт, запалення вуха.

Медики нагадують, що ліків від кору не існує і єдиний спосіб захистити себе і дітей – це вакцинація.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Супрун відповіла на найпопулярніші питання про небезпечну хворобу.

А також розповідали про те, що у Супрун розповіли про жахливі методи "боротьби" з кором.