ua en ru

В їжі харківських курсантів виявили тарганів: Матіос опублікував шокуючі фото

В їжі харківських курсантів виявили тарганів: Матіос опублікував шокуючі фото Фото: Тарган (pixabay.com/Beeki)

Військова прокуратура затримала керівника та заступника керівника навчального закладу

В їжі курсантів Харківського Національного інституту Повітряних сил виявили тарганів. Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Військові прокурори Харківського гарнізону у зв'язку з розслідуванням розкрадань у Харківському Національному інституті Повітряних сил провели перевірку їдальні внз. У продуктах харчування були виявлені таргани і черв'яки.

"З цим неможливо миритися. Розумію, що після наступних фото буде шалений шквал критики, але з цим не можливо миритися. Військові прокурори Харківського гарнізону, у зв'язку із розслідуванням розкрадань в Харківському Національному інституті Повітряних сил, йшли не на склади боєприпасів ( куди вже є заборона заходити з ГШ МОУ) - а в курсантську їдальню!
Виявляється, що так харчуються майбутні військові льотчики. Керівник та заступник керівника ХНІПС відповідно вчора перший ( генерал-майор) та сьогодні другий ( полковник) - затримані військовою прокуратурою. Завтра суд обиратиме запобіжний захід обом", - написав головний військовий прокурор на своїй сторінці.

В їжі харківських курсантів виявили тарганів: Матіос опублікував шокуючі фотоСкріншот поста (facebook.com/MatiosAnatolii)

В їжі харківських курсантів виявили тарганів: Матіос опублікував шокуючі фотоВ їжі харківських курсантів виявили тарганів: Матіос опублікував шокуючі фотоВ їжі харківських курсантів виявили тарганів: Матіос опублікував шокуючі фотоВ їжі харківських курсантів виявили тарганів: Матіос опублікував шокуючі фотоВ їжі харківських курсантів виявили тарганів: Матіос опублікував шокуючі фото

Фото: В їжі харківських курсантів виявлені таргани (facebook.com/MatiosAnatolii)

А нещодавно був скандал в інституті Військово-морських сил України "Одеська морська академія". Один з курсантів показав, як годують майбутніх моряків. Він показав запліснявілі хліб і "комбікорм" замість каші на обід.

"За три роки у Військово-морському Інституті пройшло безліч перевірок перевіряючі нічого не помічають. Завжди складно довести, що з "їжею" щось не так, а одних фото мало. І ось тільки вчора поїхала нова перевірка, я спеціально сфотографував те, що ми їли до перевірки і після. Як бачимо, цвіль не поїхала разом з перевіркою, та й каша смачніше не стала. Ось і ціна перевірок. Цікаво, що вони потім в рапортах напишуть? Варто відзначити, що самі перевіряючі не харчувалися з нами в їдальні - ним накривали стіл окремо. Мабуть не царська це справа", - зазначив курсант.

Нагадаємо, у Харкові дитина отруїлася отрутою для тарганів.