Ще три парафії Московського патріархату перейшли в ПЦУ

Понеділок 31 грудня 2018 11:21
Ще три парафії Московського патріархату перейшли в ПЦУ
Колаж РБК-Україна

Більшість парафіян голосують за перехід у Православну церкву України

Церковні громади Української православної церкви Московського патріархату продовжують переходити в Православну церкву України.

Так, 30 грудня парафіяни разом з настоятелем храму Святителя Миколая у селі Непедовка Вінницької області одноголосно прийняли рішення перейти в ПЦУ.

Крім того, за словами єпископа Антонія Махоты, дві релігійні громади в з. Бокиевка, Волочиського району УПЦ КП і УПЦ МП вирішили об'єднається в одну і приєднається до Хмельницької єпархії ПЦУ.

До складу помісної церкви перейшли також православні парафії на Буковині. У Селі Карапчев (Чернівецька область) і Боянчук (Заставнинский район), учасники зборів проголосували за перехід у Православну церкву України.

"Наприклад, в Карапчеве за ПЦУ проголосувало більше 350 мирян з 400", - говориться в Facebook колишньої Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ КП.

"Думаю після отримання митрополитом Єпіфаній Томосу УПЦ буде масовий перехід московських священиків", - написав користувач соцмережі Мамука Путкарадзе.

Ще три парафії Московського патріархату перейшли в ПЦУ

"Жителі Карапчева справжні українці і побожні християни здоров'я і довголіття священика Георгія" – Написав Юрій Проскурняк.

Ще три парафії Московського патріархату перейшли в ПЦУ

Нагадаємо, що у Вінницькій області три парафії перейшли у Православну церкву України.

Раніше повідомлялося, що перша громада УПЦ МП на Тернопільщині перейшла до помісної Православної церкви України.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся