ua en ru

Це не наш Богдан: на похоронах 21-річного бійця стався гучний скандал (відео)

Це не наш Богдан: на похоронах 21-річного бійця стався гучний скандал (відео) Колаж: РБК-Україна

На похоронах загиблого героя стався казус

Сьогодні, 8 березня, під час відспівування 21-річного воїна ООС, загиблого напередодні від поранень, Богдана Слободи, у гарнізонному храмі Св. Петра у Львові стався казус: коли відкрили гріб, то батьки не визнали покійного сина. Про це повідомляє місцеве видання Varta1.

Священик вирішив продовжити чин поховання, запевнивши, що в будь-якому випадку відспівати покійника - християнський обов'язок.

На відео видно, що жінка говорить, що в труні лежить не її син. Варто зазначити, що до матері загиблого в церкву викликали швидку допомогу.

Відео: YouTube/VARTA1

Після відспівування тіло невпізнаного чоловіка повезли в морг.

Пізніше з'ясувалося, що це не єдина плутанина, яка відбулася сьогодні, під час траурної процесії. За словами родичів загиблого, на похоронному хресті померлого зазначено прізвище та ім'я Богдана, однак не правильно зазначено по-батькові.

Це не наш Богдан: на похоронах 21-річного бійця стався гучний скандал (відео)

Фото: Богдан Слобода (facebook.com)

Цікаво, що однокласниця Богдана, в коментарі журналістам заявила, що в труні знаходилося тіло іншого чоловіка. Вона зазначила, що в труні лежала зовсім інша людина, а Богдан був світленьким. Вона також розповіла, що й інші однокласники вважають, що в труні лежав не Богдан.

Відео: YouTube/VARTA1

Нагадаємо, що за 4 дні до 32-річчя на фронті загинув український воїн Борис Борденюк. Героя поховали в його рідному селі в Запорізькій області.

Раніше повідомлялося, що 16 і 17 лютого, в зоні проведення операції Об'єднаних сил загинули двоє бійців ВСУ.