ua en ru

"Це все Порошенко винен": кримчани знайшли "крайніх" у своїх бідах

"Це все Порошенко винен": кримчани знайшли "крайніх" у своїх бідах Колаж РБК-Україна

"Злі язики подейкують, що США і Захід дуже довго намагалися поставити Росію на коліна, але потім кинули цю пропащу справу — Росія так і залишилася лежати"

У мережі повідомили, що жителі окупованого Криму скаржаться на постійне погіршення ситуації після захоплення півострова Росією.

Так, в Керчі городяни скаржаться на постійне відсутність водопостачання.

"В чорний список керченський водоканал. Начальство — злодії, співробітники — алкаші і наркомани, працювати не хочуть. Все місто в проривах, вода тече де завгодно, але тільки не з крана городян. Але година відплати, і блисне над головами винних караючий меч правосуддя", - цитує слова з кримських пабліків, які лояльні до окупантів, співтовариство KrimRt в Тwitter.

У мережі з гумором відреагували на цю інформацію.

"У городян немає води і тому багато вільного часу - писати опуси", - вважає спільнота KrimRt.

"Це все Порошенко винен": кримчани знайшли "крайніх" у своїх бідах

Скріншот поста (twitter.com/KrimRt)

"Хотіли каміння з неба, а тут всього лише води немає", - іронічно пишуть користувачі.

"Це все Порошенко винен": кримчани знайшли "крайніх" у своїх бідах

Скріншот коментарів (twitter.com/KrimRt)

Тим не менш, зазначається, що люди продовжують вірити кремлівської пропаганди.

У Севастополі, наприклад, одна жінка на межі маразму видала перл: "Батареї не топлять. Це все Порошенко винен. Його диверсанти опалення відключають!"- повідомили у crimeaua1. "Телевізор, припини! Що ти з людьми робиш", - прокоментували в мережі.

"Злі язики подейкують, що США і Захід дуже довго намагалися поставити Росію на коліна, але потім кинули це пропаща справа — Росія так і залишилася лежати", - підсумували користувачі.

Нагадаємо, що відомий блогер та журналіст Денис Казанський розповів, що більшість закладів громадського харчування, а також більшість магазинів і інших закладів в окупованому Донецьку припинили роботу.

Раніше дружина трагічно загиблого в Києві екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова Марія Максакова розповіла про те, як "голосувала" за анексію Криму.

Жінка нагадала, що вже вибачилася перед українцями за те, що її голос "використали" в цьому голосуванні. Максакова підтвердила, що на момент так званого голосування в Держдумі Росії за анексію Криму, її не було в РФ.