ua en ru

"Це просто пипець": будиночки для новорічної ярмарки розлютили українців (фото)

"Це просто пипець": будиночки для новорічної ярмарки розлютили українців (фото) Колаж РБК-Україна

Можна випробувати шок від зовнішнього вигляду і стану цих будиночків

Мешканці Миколаєва обурені будиночками для новорічної ярмарки, які почали встановлювати на Соборній площі міста. Про це повідомляє місцеве видання novosti-n.org.

Повідомляється, що якщо підійти ближче до встановлюваних будиночків, можна випробувати шок від їх зовнішнього вигляду і стану: розвалюються даху, виламані віконні рами, заляпані цементом підлоги.

Підприємці обурені, що саме такі умови міська влада буде пропонувати бажаючим свята орендувати ці споруди.

"Я просто в шоці. За оренду такого будиночка з нас — підприємців – будуть брати величезні гроші. Якщо в минулому році це було просто дорого, то в цьому, схоже, не по кишені, і людей таке точно не приверне", - розповідає місцевим ЗМІ підприємець, яка вже дізнавалася розцінки на оренду, але суми назвати відмовилася.

У свою чергу, робітники, що займаються установкою будиночків, відзначили, що конструкції ще будуть приводити в порядок, але їх оренда дійсно буде недешевою. Всі роботи планують закінчити до 10 грудня.

"Це просто пипець": будиночки для новорічної ярмарки розлютили українців (фото)"Це просто пипець": будиночки для новорічної ярмарки розлютили українців (фото)"Це просто пипець": будиночки для новорічної ярмарки розлютили українців (фото)"Це просто пипець": будиночки для новорічної ярмарки розлютили українців (фото)"Це просто пипець": будиночки для новорічної ярмарки розлютили українців (фото)

Фото: Будиночки (novosti-n.org)

Місцеві жителі поки до подій відносяться досить скептично, адже торішній свято їх розчарував, тому люди не чекають від влади чогось грандіозного.

"Поживемо-побачимо. Але мені здається, що у нас нормально зробити не зуміють. Але ці будиночки — це просто ппц", - каже мешканець Миколаєва Олексій.

Видання підкреслило, що в минулому році були закуплені за великою ціною і встановлено на Соборній площі близько 40 будиночків для ярмарку, проте особливою популярністю вони не користувалися ні в орендарів-підприємців, ні у покупців — занадто дорогою була оренда. У підсумку новорічний ярмарок так і не відбулася.

У нинішньому році з'ясувалося, що будиночки загадковим чином зникли. Тому, по всій видимості, на головній площі міста встановлюють ті конструкції, які вдалося знайти натомість - побиті і неабияк пошарпані.

Нагадаємо, що у мережі бурхливо відреагували на введення нового вихідного дня в Україні.