ua en ru

Це не "Квіточки": ім'ям Мотороли хочуть назвати школу в Петербурзі

Це не "Квіточки": ім'ям Мотороли хочуть назвати школу в Петербурзі Фото: Бойовик Моторола (life.ru)

Скандальний парламентарій Віталій Мілонов вважає, що "харизматичний" небіжчик може стати прикладом для російських хлопців і дівчат

Одіозний депутат Державної думи Росії Віталій Мілонов запропонував назвати одну з патріотичних шкіл Санкт-Петербурга ім'ям загиблого бойовика Мотороли.

"Моторола - це типовий представник. Просто він відомий. Він харизматичний хлопець був. Преса його любила, він часто там з'являвся", - прокоментував Мілонов.

Як пишуть російські ЗМІ, парламентарій звернувся з цією пропозицією до губернатора Санкт-Петербурга Георгія Полтавченка.

"Це той приклад, на якому потрібно виховувати наших хлопців і дівчат. Приклад, коли чоловік увійшов у вічне безсмертя своєю відважною працею і звитягою. Можливо, в моєму рідному Кіровському районі вдасться назвати школу ім'ям Мотороли. Усілякі там "Квіточки" та "Васільочки" - це все добре, але не харизматично. А "Моторола" буде здорово", - вважає депутат.

Нагадаємо, що один з військових командирів "ДНР" Моторола загинув 16 жовтня під час вибуху в ліфті свого будинку. Чим відомий Моторола, біографія, подробиці особистого життя терориста в матеріалі Styler.