ua en ru

Генетичне захворювання: українців просять допомогти жінці з тілом дитини

Генетичне захворювання: українців просять допомогти жінці з тілом дитини Фото: Оксана (facebook.com/tatiana.vlasova111)

Жінка провела у радянському візку близько 40 років

В мережі просять допомогти жінці зі складним генетичним захворюванням зібрати кошти на сучасний електровізок. З відповідним прохання до українців звернулася вокаліст Тетяна Власова на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"У неї красива посмішка, велика сила волі і любов до життя. А ще в Оксани тіло маленької дитини і "кришталева хвороба" – генетичне захворювання, що передбачає підвищену ламкість кісток. З цим Оксана прожила чотири десятки років, здобула вищу освіту, знайшла роботу і хороших друзів", - розповіла вона.

Генетичне захворювання: українців просять допомогти жінці з тілом дитини

Фото: Оксана Капішевьска (facebook.com/tatiana.vlasova111)

"Оксана – надзвичайний оптиміст. Вона світла, сильна і активна. А ще вона більше 30 років їздить у старій радянській дитячій колясці. І мріє про сучасний електровізок, у якому їй буде легше рухатись і виїжджати на вулицю. Щоб бачити світ не тільки з вікна квартири", - відзначила Тетяна.

Генетичне захворювання: українців просять допомогти жінці з тілом дитиниГенетичне захворювання: українців просять допомогти жінці з тілом дитиниГенетичне захворювання: українців просять допомогти жінці з тілом дитиниГенетичне захворювання: українців просять допомогти жінці з тілом дитиниГенетичне захворювання: українців просять допомогти жінці з тілом дитиниГенетичне захворювання: українців просять допомогти жінці з тілом дитини

Фото: Оксана (facebook.com/olena.livicka)

"Ми ж знаємо, що під Новий рік мрії здійснюються, правда? І ми точно знаємо, що разом робити дива легше. І ми точно можемо зібрати ці 50 тисяч гривень, які допоможуть Оксані пересісти зі старої дитячої коляски на електровізок. Зрештою, всі ми трохи чарівники", - додала вона.

"Якщо ви хочете і можете долучитись до новорічно-різдвяного дива, ось реквізити: номер картки у ПриватБанку 5168 7573 3770 9739 Капiшевська Оксана Валерiīвна", - написала Тетяна.

Генетичне захворювання: українців просять допомогти жінці з тілом дитини

Скріншот поста (facebook.com/tatiana.vlasova111)

До речі, у київському притулку розповіли про жорстокі розстріли тварин.