ua en ru

"Як щур в норі, сидить за "поребриком": Геращенко про Януковича в Росії

"Як щур в норі, сидить за "поребриком": Геращенко про Януковича в Росії Фото: Путін і Янукович (knk.media)

Віце-спікер впевнена, що російська влада не віддасть Януковича Україні

Народний депутат Ірина Геращенко заявила, що Путін не віддасть "свого подільника" Віктора Януковича Україні. Про це вона написала на своїй Facebook-сторінки.

"Мені все одно, що буде говорити сьогодні подільник Путіна. Показово, що він буде говорити по скайпу з країни, яка на наполегливе прохання Януковича ввела на Україну війська, знищила Донбас, регіон, з якого кліка Януковича, і він сам, роками викачували всі ресурси", - написала вона.

Зранку журналісти "бомлять" питаннями про допит людини, яка покликала війну в Украіну. Я не спеціаліст по допитам. Мені...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 25 листопад 2016 р.

"Для мене очевидно одне. Янукович зраджував все, до чого доторкався. Свою дружину, свою малу батьківщину Донбас, країну, паспорт якої мав. Він не зупинив розстріл Майдану, а в березні 2014-го публічно закликав Путіна ввести війська і вбивати українців. Покидьок . Він не гідний Украіни.", - додала вона.

Разом з тим Геращенко переконана, що Росія не віддасть Януковича українському правосуддю.

"Він повинен відповідати перед українськими, міжнародними судами. Росія і Путін не віддадуть свого спільника. І той, як щур в норі сидить за "поребриком", бо в будь-якій іншій країні його затримають. Але - суд буде. І відповідальність буде", - зазначила віце-спікер.

До речі, ЗМІ обрали 10 головних фактів про Януковича після втечі з України.