ua en ru

До річниці з дня загибелі: у Кіровоградській області відкрили меморіальну дошку бійцю АТО (відео)

До річниці з дня загибелі: у Кіровоградській області відкрили меморіальну дошку бійцю АТО (відео) Фото: Свічки (pixabay.com/pixel2013)

Матір воїна хоче потрапити у місце, де він загинув

У Кіровоградській області відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю АТО Олегу Стасію, який пішов з життя 29 грудня 2016 року. Про це повідомляє місцеве видання "Утренний город".

Захід розпочали з хвилини мовчання. Після вшанування пам'яті на честь бійця зачитали вірші. На захід прийшли всі небайдужі, матір загиблого та його побратими.

"…Як ти, дитинонько моя кохана? Синочку, ти скажи, чи щось болить? - Господь зцілив вже кожну мою рану, але твій біль любов'ю мушу спопелить", - прочитали небайдужі учні школи, в якій навчався боєць.

"Скількох дітей втратила наша держава…ми пам’ятаємо і не пробачимо", - відзначили під час заходу.

Матір Олега надіслала військовим на передову деякі речі та написала листа, в якому подякувала хлопцям, що вони там захищають Україну, та розповіла про загиблого сина. Бійці з Маріуполя подзвонили їй наступного ранку.

Варто відзначити, що матір хоче, щоб волонтери допомогли їй потрапити у село Гнутове Донецької області, де її син Олег прожив свої останні хвилини.

Відео: Відкриття меморіальної дошки (YouTube/Дмитро Семенюк)

"Я дуже вдячний рідним, які виховали такого мужнього чоловіка", - сказав боєць, який повернувся з АТО.

За даними Помічнянської міської ради, Олег Стасій загинув в зоні АТО 29 грудня 2016 року.1 січня відбулась панахида на центральній площі Помічної. Проститись з військовослужбовцем прийшли близько півтисячі містян: працівники школи, де вчився Стасій, чиновники, військовослужбовці. Присутні на панахиді ставали на коліна. Поховали Олега на міському цвинтарі.

До речі, в Авдіївці від кулі снайпера загинув боєць АТО.