ua en ru

Гороскоп удачі: хто отримає прибуток на цьому тижні

Гороскоп удачі: хто отримає прибуток на цьому тижні Фінансовий гороскоп на тиждень з 11 по 17 березня

Фінансовий гороскоп на цьому тижні обіцяє успіх не всім знакам Зодіаку

Фінансовий гороскоп на наступний тиждень з 11 по 17 березня обіцяє Терезам і Стрільцям отримання грошей, Скорпіонам і Рибам поїздки, а Близнюкам проблеми на роботі. Астролог Тетяна Борщ дає поради, в яких життєвих сферах Ви зможете досягти успіху, а в яких потрібно бути обережними, щоб уникнути неприємностей.

Овен у понеділок, вівторок зможе отримати пристойні гроші і непогано попрацювати. Середа і четвер принесуть неприємні новини здалеку і проблеми з родичами. Будьте уважні за кермом! Четвер і п'ятниця спокійні, близькі будуть уважні і дбайливі, а на вихідних чекайте гостей.

Телець на початку тижня отримає чудові новини здалеку або сам збереться у поїздку. В середу, четвер прийдуть невеликі гроші, які також і підуть. В п'ятницю або суботу можливі зустрічі з друзями і кимось із рідних. А в неділю чекайте гостей.

Близнюки у перші дні тижня отримають гроші, можливе повернення старих боргів. В середу, четвер не метушіться і уникайте помилок на роботі. Не варто сперечатися з начальством і намагатися йому щось доводити. А на вихідних прийде бажання відправитися в невелике турне. Якщо це про вас, бережіть гаманець і документи.

Рак у перші дні тижня зустрінеться з друзями і отримає підтримку високих персон. Середа і четвер вкрай невдалі, тому проведіть ці дні якомога спокійніше. П'ятниця і вихідні можуть пройти в поїздці, ті, хто залишився вдома, отримають новини здалеку.

Для Лева кращими можуть опинитися перші дні тижня - прийдуть пристойні гроші, вдало вирішаться професійні проблеми. Середа і четвер - дні великих витрат і проблем з оточенням. Наприкінці тижня може підвести здоров'я - приділіть час собі і близьким.

Діва на початку тижня отримає чудові новини здалеку або відправиться в поїздку. В середу, четвер ймовірні проблеми з партнерами і неприємності з начальством. В п'ятницю і суботу чимось порадують друзі, а вихідний більше підходить для відпочинку.

Ваги в понеділок і вівторок отримають пристойні гроші, можливо хтось віддасть старий борг. В середу, четвер прийдуть погані новини здалеку, водіям машин слід бути уважнішими за кермом. Кінець тижня активний і відпочити навряд чи вдасться.

Скорпіон на початку тижня зустрінеться з родичами і і отримає чудові новини здалеку. Намагайтеся по максимуму використовувати ці дні, оскільки середа і четвер вкрай невдалі. Можливі проблеми по всіх напрямках, в тому числі і за кермом. Наприкінці тижня реальна поїздка, а ті, хто залишилися вдома, зустрінуть гостей здалеку або отримають непогані новини.

Стрілець у понеділок і вівторок може отримати несподівані гроші і непогано попрацювати. В середу, четвер можливі сімейні негаразди і професійні неув'язки. Кінець тижня спокійний, але не більше того. А на вихідних чекайте гостей.

Козеріг у понеділок, вівторок може непогано провести час і зустріти старих друзів або колишню пасію. В середу, четвер можливі професійні негаразди, людям. Літнім людям рекомендується подбати про здоров'я. Кінець тижня активний і неспокійний, можливі зустрічі з різними людьми, як приємними, так і не дуже.

Водолій у перші дні тижня отримає непогані гроші і вдало вирішить якісь організаційні проблеми. Середа і четвер принесуть проблеми з дітьми або конфлікт з близькою людиною. Кінець тижня виявиться цілком робочим, причому справи наваляться не тільки на роботі, але і вдома. Неділя годиться для відвідування будь-яких розважальних заходів.

Риби у понеділок, вівторок отримають підтримку друзів і зможуть відправитися в поїздку. Середа і четвер - конфліктні дні, причому проблеми прийдуть зі всіх сторін, тому тримаєте оборону! П'ятниця, субота і вихідні - приємні і тусовочні дні, несподівано з'являться старі приятелі або колишні пасії.

До речі, раніше ми писали, яким знакам Зодіаку вдасться розбагатіти в березні.

Також ми повідомляли, хто з знаків Зодіаку є найкращими коханками.