ua en ru

Фінансовий шок: які знаки Зодіаку втратять гроші в березні

Фінансовий шок: які знаки Зодіаку втратять гроші в березні Фінансовий гороскоп (ілюстративне фото)

Фінансовий гороскоп на березень обіцяє неприємності деяким знакам Зодіаку

Фінансовий гороскоп на березень 2019 обіцяє успіх далеко не всім знакам Зодіаку. Дехто, на превеликий жаль, понесе збитки в поточному місяці.

Телець

У березні зірки пророкують Тельцю негаразди в робочій сфері, які матимуть негативний вплив не тільки на кар'єрне зростання, але і на фінансове становище. Слід не вплутуватися в сумнівні оборудки і напружитися, щоб не втратити своє робоче місце.

Лев

Зірки просто кричать вам: відкладіть великі покупки на квітень! Але хіба Леви послухаються? За необдумані покупки в першій половині місяця ви будете розплачуватися як мінімум до літа. Крім того, можливо вас "кинуть" на гроші. При чому, це будуть люди, від яких ви точно такого не очікували.

Скорпіон

У березні Скорпіони-бізнесмени можуть крупно "прогоріти", якщо вкладуть гроші у власний бізнес. Зірки радять представникам цього знаку бути гранично обережними - ймовірність травм у березні дуже висока. Це може спричинити за собою витрати на дороге лікування.

Додамо, що з 6 по 28 березня всі знаки Зодіаку так чи інакше будуть відчувати негативний вплив ретроградного Меркурія. У цей період астрологи радять бути дуже обережними у прийнятті важливих рішень - як на роботі, так і в сім'ї.

До речі, нещодавно астрологи дали прогноз для всіх знаків Зодіаку і склали любовний гороскоп на березень 2019.