ru ua

Три важливі небесні події: астрологи попередили українців

Три важливі небесні події: астрологи попередили українців Колаж РБК-Україна

З'явився астрологічний прогноз на березень

Цього тижня українців чекають три важливі небесні події. І всі вони відбудуться 6 березня 2019 року. Про це попереджають астрологи.

За словами фахівців, вже в середу настане Молодик, а також Уран перейде в знак Тільця. Крім того (на жаль!) відбудеться розворот Меркурія - "примхлива" планета буде рухатися назад з 6 по 28 березня і в наших справах почнеться тимчасовий застій.

В цей період, кажуть астрологи, представникам всіх знаків Зодіаку не варто починати нових справ, підписувати важливих документів, затівати ремонт (він може ніколи не закінчиться). Також не варто робити пластичних операцій. Та і від будь-яких інших операцій, якщо вони не викликані крайньою необхідністю, варто відмовитися.

Закоханим з 6 по 28 березня не варто реєструвати стосунки, а також їх з'ясовувати. Толку від цього буде мало, а от проблем не уникнути.

Що можна робити в березні всім знакам Зодіаку

Українці можуть спокійно продовжувати розпочаті справи і вдосконалювати їх. Зазвичай у цей період з'являються люди з минулого, і відносини з ними можуть поновитися.

А нові товариші, що з'явилися в період ретроградного Меркурія, зазвичай приносять лише розчарування і швидко зникають з горизонту.

Три важливі небесні події: астрологи попередили українців

Ілюстративне фото (pixabay.com)

Нагадаємо, що нещодавно астрологи дали прогноз для всіх знаків Зодіаку і склали любовний гороскоп на березень 2019.

Раніше ми публікували фінансовий гороскоп на березень 2019 року, який обіцяє солідну грошову удачу деяким знакам.