ua en ru

У Харкові "копи" зняли з вікна потенційного самогубцю

У Харкові "копи" зняли з вікна потенційного самогубцю Фото: "Копи" зняли з вікна горе-самогубця (freepik.com/freepik)

Молодий хлопець посварився з дівчиною і погрожував вистрибнути з вікна

У четвер, 6 липня, в Харкові патрульні поліцейські врятували життя чоловікові, який хотів покінчити з собою.

Як розповіли в прес-службі поліції, правоохоронці отримали дзвінок про сімейну сварку, яка сталася в одному з будинків на вулиці 23 серпня.

Прибувши за адресою, "копи" побачили на підвіконні відчиненого вікна четвертого поверху чоловіка, який погрожував стрибнути. Як з'ясувалося, у дівчини виник конфлікт з хлопцем, і той пообіцяв себе вбити.

"Разом з напарником, ми вирішили провести переговори з громадянином, щоб він не покінчив з собою. Дівчина попередила нас, що у її хлопця був кухонний ніж в руках", - розповів один з патрульних.

Поліцейські увійшли в квартиру, де в одній з кімнат на підвіконні побачили чоловіка.

Відзначимо, що "копи" двадцять хвилин відволікали чоловіка розмовою і змогли зняти його з вікна.

За дві зміни - три врятовані життя: як патрульні відмовляють громадян від хибних вчинків Кожної зміни патрульні поліцейські отримують десятки повідомленнь про сімейні зварювання та конфлікти. Так було і ввечері 4 липня... "Близько 18-ї години ми отримали виклик про сімейну сварку, яка сталася в одному із будинків на вулиці 23 серпня. Прибувші за адресою, на підвіконні відкритого вікна 4-го поверху побачили чоловіка, який погрожував стрибнути. Як розказала нам заявниця, у дівчини вінік конфлікт зі своїм співмешканцем, внаслідок якого хлопець пообіцяв собі вбити. Разом із напарником, ми вирішили провести перемовини із громадянином, аби він не вчиняв дурниць. Доречі, до нашого приїзду перемовини із хлопцем вів наш колега, який був на вихідному. Заявниця попередила нас, що у її співмешканця був кухонний ніж в руках..." - розповіла патрульна поліцейська. Із дозволу власниці квартири, патрульні ввійшли до помешкання, де в одній із кімнат на підвіконні побачили чоловіка. Протягом двадцятихвилинної розмови поліцейським вдалося відволікти громадянина та зняти його з вікна, застосувавши фізичний вплив. Також, аби чоловік не нашкодив собі патрульні надягли на нього кайданки. В подальшому полісмени заспокоїли громадянина та передали співробітникам бригади швидкої медичної допомоги. Нічна зміна з 5-го на 6-те липня.... Патрульним надходить повідомлення про зварювання доньки із матір'ю на вулиці Н'ютона. Прибувші на виклик, полісмени з'ясовують, що між дівчиною і жінкою відбувся конфлікт, внаслідок якого донька вирішила піти з дому. Мати віддала речі дівчині, після чого пішла на балкон та розказала, що збирається стрибнути. В момент, коли жінка перелазила через огорожу балкону патрульним вдалося відволікти її та схопити. Громадянку завели до кімнати для надання медичної допомоги співробітниками швидкої... Опівночі, вже іншому екіпажу патрульних, надходить виклик про самогубство на Кільцевому проїзді. За інформацією заявниці, її син пішов з дому та погрожував самогубством. Зараз жінка не знає де він може бути. Дізнавшись номер хлопця, патрульні вийшли з ним на зв'зв'язок та з'ясували де він ймовірно знаходиться. Приїхавши на місце, поліцейські побачили на високому дереві хлопця, який заявив, що має намір стрибати. В результаті перемовин полісменам вдалося переконати громадянина не вчиняти дурниць. На щастя, хлопець послухався патрульних та самостійно зліз з дерева... Подібних випадків є дуже багато. Патрульні, ризикуючи своїм життям та здоров'ям, завжди готові прийти на допомогу громадянам. #новаполіція #поліціяхарків #харків #україна #police #policeukraine #kharkiv #kharkivpolice #ukraine #policeman #typicalpolice

Опубліковано Патрульна поліція Харкова 6 липня 2017 р.

Відео: Поліцейські врятували життя чоловікові (facebook.com/kharkivpolice)

Щоб чоловік не нашкодив собі, патрульні наділи на нього наручники. Поліцейські заспокоїли хлопця і передали працівникам бригади швидкої медичної допомоги.

До речі, поліцейських з Луцька, які зловили і витягли самогубця з 9-го поверху, нагородять за мужність.