ua en ru

В Харькове "копы" сняли с окна несостоявшегося самоубийцу

В Харькове "копы" сняли с окна несостоявшегося самоубийцу Фото: "Копы" сняли с окна несостоявшегося самоубийцу (freepik.com/freepik)

Молодой парень поссорился с девушкой и угрожал выпрыгнуть с окна

В четверг, 6 июля, в Харькове патрульные полицейские спасли жизнь парню, который хотел покончить с собой.

Как рассказали в пресс-службе полиции, правоохранители получили вызов о семейной ссоре, которая произошла в одном из домов на улице 23 августа.

Прибыв по адресу, "копы" увидели на подоконнике открытого окна четвертого этажа мужчину, который угрожал прыгнуть. Как выяснилось, у девушки возник конфликт со своим парнем, и тот пообещал себя убить.

"Вместе с напарником, мы решили провести переговоры с гражданином, чтобы он не покончил с собой. Девушка предупредила нас, что у ее парня был кухонный нож в руках", - рассказал один из патрульных.

Полицейские вошли в квартиру, где в одной из комнат на подоконнике увидели мужчину.

Отметим, что "копы" двадцать минут отвлекали мужчину разговором и смогли снять его с окна.

За дві зміни - три врятовані життя: як патрульні відмовляють громадян від хибних вчинків Кожної зміни патрульні поліцейські отримують десятки повідомленнь про сімейні сварки та конфлікти. Так було і ввечері 4 липня... "Близько 18-ї години ми отримали виклик про сімейну сварку, яка сталася в одному із будинків на вулиці 23 серпня. Прибувши за адресою, на підвіконні відкритого вікна 4-го поверху побачили чоловіка, який погрожував стрибнути. Як повідомила нам заявниця, у дівчини виник конфлікт зі своїм співмешканцем, внаслідок якого хлопець пообіцяв себе вбити. Разом із напарником, ми вирішили провести перемовини із громадянином, аби він не вчиняв дурниць. Доречі, до нашого приїзду перемовини із хлопцем вів наш колега, який був на вихідному. Заявниця попередила нас, що у її співмешканця був кухонний ніж в руках..." - розповіла патрульна поліцейська. Із дозволу власниці квартири, патрульні ввійшли до помешкання, де в одній із кімнат на підвіконні побачили чоловіка. Протягом двадцятихвилинної розмови поліцейським вдалося відволікти громадянина та зняти його з вікна, застосувавши фізичний вплив. Також, аби чоловік не нашкодив собі патрульні надягли на нього кайданки. В подальшому полісмени заспокоїли громадянина та передали співробітникам бригади швидкої медичної допомоги. Нічна зміна з 5-го на 6-те липня.... Патрульним надходить повідомлення про сварку доньки із матір'ю на вулиці Н'ютона. Прибувши на виклик, полісмени з'ясовують, що між дівчиною і жінкою відбувся конфлікт, внаслідок якого донька вирішила піти з дому. Мати віддала речі дівчині, після чого пішла на балкон та повідомила, що збирається стрибнути. В момент, коли жінка перелазила через огорожу балкону патрульним вдалося відволікти її та схопити. Громадянку завели до кімнати для надання медичної допомоги співробітниками швидкої... Опівночі, вже іншому екіпажу патрульних, надходить виклик про самогубство на Кільцевому проїзді. За інформацією заявниці, її син пішов з дому та погрожував самогубством. Зараз жінка не знає де він може бути. Дізнавшись номер хлопця, патрульні вийшли з ним на зв'язок та з'ясували де він ймовірно знаходиться. Приїхавши на місце, поліцейські побачили на високому дереві хлопця, який повідомив, що має намір стрибати. В результаті перемовин полісменам вдалося переконати громадянина не вчиняти дурниць. На щастя, хлопець послухався патрульних та самостійно зліз з дерева... Подібних випадків є дуже багато. Патрульні, ризикуючи своїм життям та здоров'ям, завжди готові прийти на допомогу громадянам. #новаполіція #поліціяхарків #харків #україна #police #policeukraine #kharkiv #kharkivpolice #ukraine #policeman #typicalpolice

Опубліковано Патрульна поліція Харкова 6 липня 2017 р.

Видео: Полицейские спасли жизнь парню (facebook.com/kharkivpolice)

Чтобы мужчина не навредил себе, патрульные надели на него наручники. При этом парень кричал, чтобы "копы" "стреляли в него". Полицейские успокоили парня и передали сотрудникам бригады скорой медицинской помощи.

Кстати, полицейских из Луцка, которые поймали и вытащили самоубийцу с 9-го этажа, наградят за мужество.