ua en ru

У Хмельницькій області вихователь санаторію знущався над дітьми: з'явилося продовження скандалу

У Хмельницькій області вихователь санаторію знущався над дітьми: з'явилося продовження скандалу Колаж РБК-Україна

Персонал установи виправдав дії вихователя

У Хмельницькій області вихователь санаторію поставив дітей на коліна з піднятими вгору руками обличчям до стіни і бив їх по ногах і потилиці. Однак працівники Великожванчицького обласного дитячого пульмонологічного санаторію заперечують цю інформацію і стверджують, що діти просто вирішили познущатися над вихователем. Про це повідомляє ТСН.

За версією дітей, вихователь поставив їх на коліна, тому що вони бавилися.

"Стрибали з ліжка і билися подушками. Почув це Олег Васильович", - розповіла Дана Присяжнюк.

12-річний Артем, який є одним з тих, хто на фото стоїть на колінах, розповів про інцидент.

У Хмельницькій області вихователь санаторію знущався над дітьми: з'явилося продовження скандалу

Фото: Дітей поставили на коліна (facebook.com/up.z.prav.dytyny)

"Був один хлопчик, неправильно став, Саша його звуть, то він ще так ногою його спеціально поставив на коліна, штовхнув", - зазначив Артем.

12-річний хлопчик – один з небагатьох, кого ще не забрали з санаторію батьки або опікуни, дізнавшись про жорстокі "методи виховання". Зі слів дитини, після розголосу вихователь наказав усім дітям не розповідати правду.

"Перед тим, як приїхала поліція, він до мене прийшов і сказав, щоб я збрехав і сказав неправду, що типу, він нас вивів у коридор, сказав, щоб ми заспокоїлися, він пішов покурити, а ми спеціально стали і сфотографувалися", - зазначив вихованець.

Варто відзначити, що вихователь написав заяву про звільнення.

"Буде засідання, буде комісія, будуть висновки – тоді будемо знати результат", - пояснив директор закладу Сергій Тарасюк.

Колеги вихователя захищають його. Співробітники стверджують, що він заслужений педагог з багаторічним досвідом, а діти придумали історію для знущання.

"У нас ніхто на колінах не стоїть, взагалі ніяких актів насильства – ні морального, ні фізичного в нашому санаторії ніхто над дітьми не здійснює. Можливо, вони хотіли комусь помститися, може, насолити, може, їх щось не влаштовувало. Я припускаю, що цей вихователь міг не сподобатися дітям", - зазначила завуч Лілія Келащук.

Відео: Дітей бив вихователь (YouTube/ТСН)

Лікувальний заклад зараз перевіряють поліція, служба у справах дітей та департамент охорони здоров'я.

"З чим надійшли в даний заклад діти, з якою патологією, як їм надавалася допомога, отримані результати після оздоровлення дітей", - пояснила заступник начальника департаменту охорони здоров'я Лариса Добровольська.

У поліції вже відкрили кримінальне провадження. Якщо вина вихователя буде доведена, за знущання над дітьми йому "світить" до п'яти років в'язниці.

Раніше повідомлялося, що у Хмельницькій області вихователь санаторію знущався над дітьми.

Нагадаємо, дівчинка з притулку "Світанок" розповіла про насильство з боку вихователів.

До речі, нещодавно українці висловили свою думку про те, щоб дітей ставили в кут вчителя в якості покарання.

Найбагатші нардепи України (відео: STYLER.rbc.ua)