"Йде полювання": відома волонтер АТО розповіла, як російські шанувальники намагаються їй "напаскудити"

STYLERLIFE        17.11.2016 - 09:50
Фото: Ксенія Бикова (facebook.com)
Фото: Ксенія Бикова (facebook.com)

Волонтер Ксенія Бикова поділилася своїми бідами в соцмережі

Волонтер Ксенія Бикова, яка неодноразово допомагала українським воїнам в зоні АТО, розповіла, як прихильники Росії намагаються їй "напаскудити".

Відповідне повідомлення вона опублікувала в Facebook.

"Щотижня мені ріжуть колеса на машині. Цієї ночі розбили заднє скло. Машинка у мене видна, з вишивкою. Ну і кожна собака в місті знає, хто на ній їздить і що перевозить. Ця машинка після війни повинна стояти в музеї. Вона не тільки вантажі возила, вона нашим хлопцям життя рятувала", – зазначає вона.

Бикова розповіла, що її попереджали "і розвідка, і СБУ, що йде полювання".

"Але "святим" для будь-якого з шанувальників Росії є принаймні "напаскудити". Підійти і прямо в очі сказати "сцикотно". Легше машину "фігачити" і під ноги мені стріляти з темряви. Не бійтеся, панове, підходьте", – підкреслює волонтер.

За словами Бикової, яка живе у Верхніх Плавнях (Полтавська область), вже в 2014 році її просили зняти з вікна державний і червоно-чорний прапори, зате недоброзичливці дали 200 гривень на армію.

 

Про це навіть близькі Друзі не знають. Щотижня мені ріжуть колеса на машині. Цієї ночі розбили заднє скло. Машинк...

Опубліковано Ксенією Быковою 14 листопад 2016 р.

До речі, українці розповіли, хто їх надихає.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся