ru ua

На що тільки не йдуть: священики УПЦ МП поширюють фейки в інтернеті

На що тільки не йдуть: священики УПЦ МП поширюють фейки в інтернеті Фото: pixabay.com

Священики УПЦ МП йдуть на все, щоб релігійні громади не переходили в ПЦУ

Вчора, 2 лютого, релігійна громада села Сінгури Житомирського району приєдналася до Православної Церкви України. Про це повідомляє Житомирська єпархія ПЦУ на своїй сторінці в Facebook.

Зібрання проходило в Будинку культури с. Сінгури. У вестибюлі Будинку культури всіх бажаючих парафіян взяти участь у зборах реєстрували представники громади з метою недопущення на збори "привезених гастролерів".

Напередодні про збори повідомили настоятеля храму. Він дав згоду, однак на сайті Житомирської єпархії Московського патріархату поширили фейк про те, що 31 січня громада проголосувала за вірність УПЦ МП.

Під час зборів парафіяни закликали свого священика підтримати приєднання до ПЦУ, однак він відмовився.

Також протоієрей Димитрій Новицький закликав людей не переходити до нової Церкви, мотивуючи це тим, що "нова церква ще не створена повністю" та "важливо вірити в Бога серцем".

Після численних виступів збори перейшли безпосередньо до голосування. При цьому голосування про перехід у Православну Церкву України підтримало 76 осіб.

Нагадаємо, що за словами директора Департаменту у справах релігій та національностей Мінкультури Андрія Юраша, близько 200 релігійних громад направили звернення для зміни перереєстрації з УПЦ МП в ПЦУ.

Раніше повідомлялося, що предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній назвав РПЦ останнім форпостом президента Росії Володимира Путіна в Україні.

Ми також писали про те, що у Вінниці та Чернівцях священики УПЦ МП влаштували пікети.