ru ua

В Івано-Франківську любителька "російського світу" образила учасників Революції Гідності (відео)

В Івано-Франківську любителька "російського світу" образила учасників Революції Гідності (відео) Колаж РБК-Україна

Жінка влаштувала скандал прямо в маршрутці

В Івано-Франківську пенсіонерка образила учасників Революції Гідності, під час поїздки в маршрутці. Відповідне відео опублікувала Ірина Дирда на своїй сторінці в Facebook.

В Івано-Франківську любителька "російського світу" образила учасників Революції Гідності (відео)

Фото: Любителька "російського світу" (facebook.com/Іра Дирда)

"протягом п'яти хвилин вона (жінка - ред.) розповідала всім, цитую: "Майдануті-л*хануті", "На Майдані були тільки дебіли і наркомани", "Дівчата легкої поведінки були на Майдані" (вона дівчат по-іншому називала). Все це слухали. Я не витримала, підходжу до неї і питаю: "Вибачте, за вашою версією всі ті, сини, чоловіки, батьки, які померли на Майдані. Вони також майдануті-л*хонутые?" - написала вона.

Опубліковано Ірою Дирдою 26 березень 2018 р.

Відео: Жінка влаштувала скандал (facebook.com/Іра Дирда)

Літня жінка відповіла на це питання ствердно.

"Сказала, що "так". Я попросила, щоб вона вибачилася. У свою адресу почула про себе багато нового... Вийшли ми на одній зупинці. З лайкою в мою сторону. Я викликала міліцію, написала заяву. Дуже вдячна небайдужим людям з маршрутки, які також підтвердили факт пропаганди. І написали заяву. З прихильницею Януковича і "путінізму" проведуть роз'яснювальні роботи", - розповіла Ірина.

В Івано-Франківську любителька "російського світу" образила учасників Революції Гідності (відео)

Скріншот поста (facebook.com/Іра Дирда)

Раніше волонтер прояснив сумну ситуацію з прихильниками "російського світу".

"Такі люди, як Голенко, Єфремов, Ахметов, Штепа та інші, які були творцями потрібного Росії інформаційного поля в 2014 році і сприяли всього того шабашу, досі не покарані. Сів якийсь проклятий Топаз, Штепа вийшла, Єфремов сидить у СІЗО, вироків ні... Це позорище, люди! Позорище, що жодна людина не покараний!" – зазначив Кабакаев.