ua en ru

В Івано-Франківській області попрощалися з 21-річним бійцем, який загинув в зоні АТО (фото)

В Івано-Франківській області попрощалися з 21-річним бійцем, який загинув в зоні АТО (фото) Фото: Андрій Добровольський (gov.if.ua/galytska)

У загиблого залишилася молода дружина Оксана, з якою вони нещодавно одружилися

21 листопада 2017 в с. Тустань Галицького району Івано-Франківської області провели в останню путь бійця десятої окремої гірничо-штурмової бригади 8-го батальйону Андрія Добровольського, загиблого в зоні проведення АТО. Про це повідомляє прес-служба Галицької райдержадміністрації на своєму офіційному сайті.

В рідний дім Андрія в с. Тустань вшанувати його пам'ять прийшли родичі, друзі, односельці, бойові побратими, представники влади та духовенства.

У місцевому храмі священики УГКЦ відслужили панахиду. Звідти траурна процесія рушила до цвинтаря, де з військовими почестями поховали захисника України.

В Івано-Франківській області попрощалися з 21-річним бійцем, який загинув в зоні АТО (фото)В Івано-Франківській області попрощалися з 21-річним бійцем, який загинув в зоні АТО (фото)В Івано-Франківській області попрощалися з 21-річним бійцем, який загинув в зоні АТО (фото)В Івано-Франківській області попрощалися з 21-річним бійцем, який загинув в зоні АТО (фото)В Івано-Франківській області попрощалися з 21-річним бійцем, який загинув в зоні АТО (фото)В Івано-Франківській області попрощалися з 21-річним бійцем, який загинув в зоні АТО (фото)

Фото: Прощання із загиблим (gov.if.ua/galytska)

21-річний боєць АТО Андрій Добровольський загинув у п'ятницю, 17 листопада, на Светлодарской дузі.

20 листопада в селі Тустань Івано-Франківської області місцеві жителі на колінах зустріли його тіло.

У Андрія залишилася молода дружина Оксана, з якою вони нещодавно одружилися.

Нагадаємо, що військове телебачення України дізналося про ситуацію на передовій в День Гідності і Свободи, який відзначається у вівторок, 21 листопада.

Військовослужбовці розповіли про обстріл і зброю, яке мають окупанти в зоні АТО. Зокрема ситуація залишається напруженою поблизу Гранітного.

Військовий Михайло зазначив, що в останню ніч вороги наблизилися до позицій українських військових близько 350-400 метрів. Більше того, вони мають можливість наближатися до 150 метрів до українським воїнам.

Також повідомлялося про те, що мати Героя України Івана Зубкова, який загинув у бою за Донецький аеропорт у січні 2015 року, отримала зображення дорослого сина. Так склалося, що останні кадри з героєм зняли журналісти ТСН.

Заступник командира роти 90-го батальйону по кличці "Краб" захищав в аеропорту також і журналістів. Він намагався вберегти гостей, які розповідають про війну, від чергових випадків порушення перемир'я з боку росіян і окупантів. Невисокий, енергійний – таким його можна бачити на архівних вже кадрах оборони аеропорту, а іноді можна почути тільки голос.