ua en ru

Побита батьком тримісячна дівчинка вийшла з коми (відео)

Побита батьком тримісячна дівчинка вийшла з коми (відео) Фото pixabay.com

Горе-батька затримали і ув'язнили на два місяці в СІЗО

Стало відомо про стан здоров'я немовляти, якого жорстоко побив батько. Про це передає ТСН.

Медики Черкаської обласної дитячої лікарні повідомили, що стан тримісячної Олі, яку побив її батько, покращився. Дівчинка ще знаходиться в реанімації, проте вже прийшла в себе. Вона реагує на світло і самостійно дихає.

"Стан залишається важким, але є позитивна динаміка. Тобто з'явилися елементи свідомості, дитина проситься на руки – все це приємний момент", - говорить завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Віктор Жила.

Горе-батька затримали і ув'язнили на два місяці в СІЗО.

Мати дитини розповіла, що соцслужби можуть забрати у неї дочка.

Служба сказала: якщо я причетна, то вони дитину заберуть. Але вони нічого не доведуть, тому що я до цього не причетна. Треба, щоб хтось фінансово допомагав. Кожен день виписують ліки, списки. Хто може, приносьте їжу, памперси", - каже жінка.

Вона стверджує, що може самостійно піклуватися про свою дочку.

"Я ж люблю своєї дитини. І буду любити і доглядати. Щоб у моєї дитини було все життя, і щоб її ніхто не ображав", - говорить вона.

"За час проживання тут ніяких повідомлень від сільського голови, ні від медпрацівників не було. Ми тільки за фактом дізналися, що трапилася така трагедія в родині", - стверджує керівник відділу адміністрації Корсунь-Шевченківського району Людмила Горєва.

Скільки ще часу дівчинка проведе в лікарні, медики прогнозують.

Відео: Доля немовляти (youtube.com/ТСН)

Раніше повідомлялося, що в Черкаській області батько побив тримісячну доньку. Побиту дівчинку доставили на вертольоті з районної лікарні в Черкаси. Зараз вона в реанімації.