ru ua

Зґвалтування дітей дітьми: з'явилися деталі скандалу під Одесою

Зґвалтування дітей дітьми: з'явилися деталі скандалу під Одесою Фото: РБК-Україна

Поліція відвідала дітей з неблагополучної сім'ї, яких звинувачують у зґвалтуванні

В Білгород-Дністровському районі Одеської області кількох дітей обвинувачують у зґвалтуванні інших дітей. Про це розповів радник голови Одеської облдержадміністрації Артем Поланський на своїй Facebook-сторінці.

За його словами, в приватному будинку на два входи живе дві сім'ї: в одній мати-одиначка з дітьми 6 і 4 років, у другій - мама (під домашнім арештом) з п'ятьма дітьми у віці "від нуля до 15".

"Регулярно діти з другої сім'ї ґвалтують сусідських дітей. Мати другої сім'ї не звертає ніякої уваги. Більше того, кожен раз парирує: "Ви нам нічого не зробите, у нас все схвачено". Мама першою сім'ї не спускає очей зі своїх дітей. Цілодобово. Щоб не дай бог діти з другої сім'ї не доторкнулися. Жахлива ситуація. Вночі дав інформацію в міську службу у справах дітей. Сьогодні буде виїзд, зрозуміло - з поліцією. Але ж не може бути ніякого покарання для 7-14-річних за сексуальне насильство..." - написав Поланський вдень 29 серпня.

Зґвалтування дітей дітьми: з'явилися деталі скандалу під Одесою

Скріншот поста (facebook.com/apolanskiy)

Але як виявилося пізніше, дітей жінки, яка розповіла про кричущий випадок, ніхто не ґвалтував.

"Міська Служба у справах дітей та Центр соціальних служб здійснили виїзд на місце можливого злочину / насильства. Факти насильства не підтверджуються. Тим не менш, Одеською службою було отримано лист з цієї сім'ї від обласної Служби у справах дітей ще на початку серпня, тобто проблема є, можливо", - написав Поланський.

Міське управління Національної поліції, відділ ювенальної превенції також не підтверджують факт насильства.

Можливо, пише радник голови Одеської ОДА, між сім'ями стався побутовий конфлікт.

"Також мені відомо, що жінка, яка звинуватила іншу сім'ю в насильстві, буде допитана, і якщо звинувачення не правдиві - притягнута до відповідальності", - зауважим він.

Зґвалтування дітей дітьми: з'явилися деталі скандалу під Одесою

Скріншот поста (facebook.com/apolanskiy)

"Іншою сусідкою цієї сім'ї була написана заява в прокуратуру. На порожньому місці?! Якщо насильства все таки не було - чудово. У будь-якому випадку, інформацію необхідно було перевірити. Служба у справах дітей та центр соціальних служб будуть відвідувати обидві родини", - резюмував Поланський.

Хайп-таксі #12: з чого треба почати змінювати країну (відео: РБК-Україна)

Раніше повідомлялося, що на Буковині місцеві самостійно затримали педофіла.

Раніше під Києвом спіймали педофіла, який намагався зґвалтувати восьмирічну дівчинку.