ua en ru

У Києві хочуть зробити платним проїзд у транспорті для пенсіонерів в час-пік

У Києві хочуть зробити платним проїзд у транспорті для пенсіонерів в час-пік Фото: Пенсіонерка (УНІАН)

Для розгляду петиції необхідно набрати 10 тисяч голосів, але зараз їх набагато менше

У Києві пропонують зробити пенсіонерам платний проїзд у громадському транспорті в годину пік. Петиція з таким проханням з'явилася на офіційному сайт Київради.

Кияни скаржаться, що в ранкові години багато місця в міських автобусах займають пенсіонери, проїзд у громадському транспорті для яких безкоштовний.

Молодь не може зрозуміти, куди постійно їдуть щоранку бабусі, з-за яких автобуси не можуть потрапити ті, у кого є дійсно невідкладні справи. Для запобігання таких проблем громадяни пропонують владі обмежити пільги на проїзд у громадському транспорті для пенсіонерів

"постійно "забитого" пенсіонерами в ранкову годину пік громадського транспорту, молодь не встигає в школи, університети і на роботу", - сказано в тексті петиції.

У Києві хочуть зробити платним проїзд у транспорті для пенсіонерів в час-пікСкріншот сайту: Текст петиції (petition.kievcity.gov.ua)

Для розгляду петиції необхідно набрати 10 тисяч голосів, але поки їх трохи більше 400.

У Києві хочуть зробити платним проїзд у транспорті для пенсіонерів в час-пікСкріншот сайту: Текст петиції (petition.kievcity.gov.ua)

Нагадаємо, що 21 листопада на офіційному сайті президента України з'явилася петиція з проханням перейменувати державні монети. Автор відповідного електронного документа № 22/041046-еп — такий собі Сергій Дюрич, який написав, що копійками називалися розмінні монети СРСР.

Крім того, автор зажадав встановити наступний офіційний курс гривні до іноземної валюти: 1 євро дорівнює 1,5 гривні.

Також повідомлялося про те, що у Києві поліцейські затримали афериста, який намагався виманити гроші у 72-річного пенсіонера.

Правоохоронці встановили, що зловмисники розподіляли між собою ролі: один назвався працівником поліції і подзвонив 72-річному місцевому жителю. Він повідомив, що його син знаходиться в поліції за побиття чоловіка. Щоб звільнити його від відповідальності, аферист попросив передати гроші. Пенсіонер зібрав потрібну суму і збирався передати її зловмисникові, але в цей момент додому повернувся син. Він завадив шахраєві обдурити батька і викликав поліцію.