ru ua

Під Києвом сільський голова за бюджетні гроші заасфальтував глухий кут біля будинку дочки

Під Києвом сільський голова за бюджетні гроші заасфальтував глухий кут біля будинку дочки Фото: Сільський голова зробив глухий кут головною дорогою

Фірма, яка проклала дорогу дуже близька до сімей регіоналів

Під Києвом заасфальтували тупикову вулицю, на якій живе дочка голови сільради Миколи Дженджебира і київський суддя. Про це повідомляє портал "Чесно".

При цьому витрачені на дорогу кошти були виділені районом на будівництво дороги від села Кучаков до села Лебедин по вулиці Незалежності, повідомляє депутат Бориспільської райради Микола Тригубенко. Крім того, бюджетні гроші були витрачені на встановлення нових знаків пріоритету на другорядних грунтових дорогах.

alt

"А голова проклав дорогу не з вулиці, а в глухий кут, де живе його дочка і київський суддя. Уявляєте, він глухий кут зробив головною дорогою!", – каже Тригубенко.

Фірма, яка проклала дорогу, дуже близька до дружини регіонала Віталія Борта, а ремонтом займалося донецьке підприємство, близьке до сім'ї Пшонки.

Сам сільський голова нічого засуджувального в цьому не бачить, і заявляє, що робить все заради людей.

"Я стану на коліна перед сатаною і якщо буде можливість зробити хоч квадратний метр дороги - я буду робити, тому що це для наших людей, для українців, ви мене зрозуміли?", - повідомляє голова.

Читайте також, під Одесою взяли під варту екс-прокурора, який на смерть збив жінку.