ru ua

Київське метро змінить режим роботи трьох станцій метро

Київське метро змінить режим роботи трьох станцій метро Фото: Метро (РБК-Україна)

Зміни торкнутися станцій "Палац спорту", "Олімпійська" та "Площа Льва Толстого"

У неділю, 2 вересня, в Києві обмежать вхід на станції "Палац спорту", "Олімпійська" та "Площа Льва Толстого". Про це йдеться на сайті КП "Київський метрополітен".

"2 вересня, у зв'язку з проведенням на НСК "Олімпійський" футбольного матчу між командами "Динамо" (Київ) і "Карпати" (Львів), можливі деякі зміни в роботі столичного метрополітену", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, після проведення матчу будуть можливі обмеження на вхід для пасажирів станцій "Палац спорту", "Олімпійська" та "Площа Льва Толстого".

До речі, 28 серпня, в Києві в Печерському районі футбольні фанати влаштували бійку в одному з пабів. В мережі з'явилося нове відео, на якому видно все, що відбувається, а також чутно постріли. Ролик опубліковано на сторінці користувача Дмитра Ліхового.

Раніше ми писали, що у вівторок, 28 серпня, поліція доставила в райвідділ 18 учасників захоплення будівлі на Воздвиженці.

Також повідомлялося, що 18 серпня проходив поєдинок п'ятого туру Другої ліги України з футболу, в якому по закінченні фанати вибігли на поле і все завершилося бійкою. У побоїще брав участь так само і обслуговуючий персонал.

Горе-воротарі отримують м'ячі у ворота немислимим чином (video.rbc.ua)