Не тільки Кличко і Чорнобиль: Україну почнуть популяризувати

STYLERLIFE        11.10.2016 - 12:57
2025
В центре столицы установят таблички с QR-кодом об истории домов Один в поле воин: украинский художник Иосиф Бартош поднял из руин старинный замок на Закарпатье
Фото: Маленька патріотка України (dnepr.info)
Фото: Маленька патріотка України (dnepr.info)

Маркетологи розроблять бренди для всієї України і для її регіонів

Кабінет міністрів України на засіданні 11 жовтня затвердив концепцію збільшення популярності України в світі, спрямовану на збільшення інтересу до нашої держави.

Передбачається розвиток внутрішнього туризму, підтримка культурних та історичних об'єктів, залучення творчої еліти і професійних маркетологів. Останнім належить, зокрема, розробити бренди як для всієї України, так і для окремих її регіонів.

До розробки проектів по кожному з напрямків концепції планується залучити громадські неурядові організації.

Автори затвердженої Концепції вважають, що протягом всіх років незалежності українцями маніпулюють, нав'язуючи думку, що Україна відома світу лише за трьома словами: Чорнобиль, Шевченко, Кличко, і мають намір змінити цю думку.

Нагадуємо, що в 2011 році в Давосі екс-президент України Віктор Янукович закликав іноземних інвесторів у країну, коли почнуть цвісти каштани і роздягатися жінки. Слоганом його невдалої кампанії з популяризації України був "Увімкніть Україну", який він сам не міг вимовити правильно.

А днями Петро Порошенко вирішив підвищити інвестиційну привабливість Одеської області.

Теги: туризм
On Top