ua en ru

Кличко розповів, скільки ще років чекати метро на Троєщину

Кличко розповів, скільки ще років чекати метро на Троєщину Фото: Віталій Кличко (kiev.klichko.org)

За словами столичного градоначальника, будівництво гілки метро в спальний район міста розпочнеться не раніше, ніж через три роки

Про метро на Троєщину можна буде говорити тільки після запуску Подільсько-Воскресенського мосту. А для завершення його будівництва потрібні значні інвестиції.

"Міст ми запустимо. Я взяв на себе цю задачу. Зараз непроста ситуація", - цитує мера Києва Віталія Кличка видання "Главком".

Градоначальник зазначив, що столиці необхідні значні кошти для того, щоб завершити будівництво, однак у міському бюджеті, на жаль, таких коштів немає.

За словами мера столиці, восени розпочне роботу спільна українсько-німецька група по добудові Подільсько-Воскресенського мосту.

"За умови належного фінансування нам потрібно приблизно три роки, щоб запустити міст. А потім можна буде говорити вже й про метро. Тому що без мосту запустити метро на Троєщину ми не зможемо. Будуть гроші - тоді ми зможемо точно сказати, коли запустимо міст", - резюмував Кличко.

Раніше Styler писав про те, що в КМДА передумали будувати метро на Троєщину.