ua en ru

Ключовий свідок у справі Зайцевої втекла на окуповані території

Ключовий свідок у справі Зайцевої втекла на окуповані території Колаж РБК-Україна

Показання медика-нарколога, яка оглядала Зайцеву відразу після ДТП, дуже важливі для справи

У Харкові під час розгляду справи жахливого ДТП у суді заявили, що головний свідок - медик Олена Федірко, яка оглядала винуватця трагічної ДТП Олену Зайцеву і брала у неї кров на аналіз, втекла на окуповану територію Донбасу. Про це передає Укрінформ.

Лікар-нарколог Олена Федірко, яка проводила перше обстеження Зайцевої після аварії не з'являється на засідання суду. Жінка пропала невідомо куди. Незабаром з'явилася інформація, що Федірко раптово звільнилася два місяці тому.

Повідомляється, що поліція за дорученням суду шукала зниклого свідка, але вдалося з'ясувати, що вона виїхала на непідконтрольну Україні територію.

"Як тільки що сказав слідчий, з 17 серпня по 3 вересня здійснювався виїзд на квартиру Федірко, однак двері ніхто не відчиняв. 6 вересня двері відчинила жінка приблизно 35 років і сказала, що Федірко виїхала на територію, непідконтрольну Україні. Таким чином, рішення про доставку Федірко до суду не виконано", - заявив суддя Віктор Попрас.

Нагадаємо, що Олена Зайцева підозрюється у ДТП в Харкові, яке відбулося 18 жовтня на вулиці Сумській. В результаті аварії загинуло шість осіб, ще п'ять постраждали.

Раніше адвокат розповів, як лікар-нарколог "вигородила" Зайцеву.

Також відомо, що експерти не змогли встановити швидкість автомобіля Зайцевої.

Топ-10 резонансних ДТП за місяць