Комаровський запропонував запровадити в Україні три мови. Чому?

Комаровський запропонував запровадити в Україні три мови. Чому?
Фото: Валерій Комаровський (РБК-Україна)

Лікар відповів на питання, щоб він зробив, якби був президентом

Відомий лікар Євген Комаровський повідомив, що якби він був президентом, то ввів би в країні три мови. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Гордон". Журналістка Олеся Бацман задала медику цікаве питання, що б зробив Комаровський, щоб увійти в історію при своєму "президентстві".

"Хлопці, відразу кажу: я не піду в президенти, вбивати мене не треба. Самі бийтеся. Так от, глобальна ситуація виглядає так: 26 років тому утворилася наша країна, ми сформулювали деякі принципи, як ми будемо жити, втілили ці принципи в Конституції, зараз можемо підвести певний підсумок. У країні стало на 15 мільйонів жителів менше, країна гине, кращі люди виїхали і продовжують стрімко їхати. Те, що нам показують по телевізору...людей з інтелектом "туалетного каченяти"! І вони працюють у цій країні політиками! І ми їх самі, своїми руками навыбирали, і вони нас ведуть. Ще раз кажу: я не політик, я дитячий лікар. Якби я будував країну з початку, я б, по-перше, зробив День Незалежності країни (до речі, зараз у нас розмови класні про свята, давай до цього повернемося, Алесенька) 5 грудня. Знаєте, що це за день? Ніхто не знає. 5 грудня – це велика дата в історії України!"- висловився медик.

Комаровський повідомив, що запровадив би в Україні три мови: українська, російська та англійська.

"Це день підписання Будапештського меморандуму. Тому щоб цього не було, 5 грудня – Міжнародний день лоха, день розлучення, день ганьби, коли країна повірила тому, кому ніколи не можна вірити. Це наука всій країні: вірити можна тільки собі, розраховувати тільки на себе, на свою працю, свій інтелект. Якщо ви робите все, щоб інтелект з країни пішов, то нічого і ніколи у вас не буде. Тому наша країна – незалежна нейтральна держава. А ті, хто нас збирається рятувати нібито, пройдуть через нас, рятуючи нас. Я б зробив три державні мови: українська, російська, англійська. Тому що я впевнений: під крики "Україна єдина!" роблять все, щоб країна закінчила своє існування", - сказав лікар.

Комаровський розповів, що в Україні у нього не залишилося жодного кровного родича.

"Навіть не в бабках справа, Алесь. Є проект, прекрасна ідея – незалежна держава Україна, і я його люблю. Я все життя живу в цій країні, у мене немає ніякого іншого громадянства, хоча в цій країні у мене немає жодного кровного родича, тобто всі виїхали, всі до одного", - підсумував він.

До речі, Комаровський розвінчав міф про високі ціни на операції при медреформе.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся