ru ua

Концерт кращого дуету світу: українців попередили про небезпеку

Концерт кращого дуету світу: українців попередили про небезпеку Колаж РБК-Україна

У мережі з'явилися неперевірені квитки

Українцям, які хочуть потрапити на концерт Twenty One Pilots в Києві, радять не купувати квитки в інтернеті.

Так, нещодавно організатор оголосили, що всі квитки на концерт володарів номінації "Кращий поп-дует" премії Grammy продані. Але після цього в мережі з'явилися квитки, які з великою вірогідністю є підробленими.

"Якщо ви ще не купили квиток на шоу, не варто цього робити зараз. Ймовірність того, що ви купите підробку, дуже висока!" - звернулися організатори до українців.

"Добре пам'ятаючи хворобливу ситуацію, яка склалася на концерті Imagine Dragons влітку 2018 року, коли кілька тисяч людей виявилися обдуреними і не потрапили на концерт, ми настійно просимо вас - якщо ви ще не купили квиток на концерт Twenty One Pilots в Києві - відмовтесь від цієї ідеї. Sold out ми оголосили ще 14 листопада, квитки не можуть з'являтися нізвідки. Їх просто немає, квитки розкуплені", - зазначила головний виконавчий директор Pop Corn CA Лідія Клов.

Концерт кращого дуету світу: українців попередили про небезпеку

Ілюстрація

Вона додала, що організатори не можуть заздалегідь звернутися в поліцію з цим порушенням, так як зафіксувати його можна тільки в той момент, коли людина прийде з підробленим квитком на концерт і не зможе потрапити в зал.

"Заздалегідь перевірити це справжні квитки чи ні - неможливо. Будь-хто міг придбати один справжній квиток, розмножити штрих-код і продати 20 або 1000 дублікатів. На всіх цих дублікатах штрих-код буде справжнім, але в зал за нього потрапить тільки одна людина - та, яка першою прийде в Палац Спорту. Решта 20 або 1000 залишаться на вулиці. Точно так само перекупники, які купують квитки на офіційному ресурсі, можуть помістити штрих код на своєму бланку і продати вам. Друзі, будьте гранично уважні і обережні!" - попередила Лідія.

Раніше ми підготували для вас добірку найбільш очікуваних музичних подій 2019 року.