ru ua

Кір в Україні: кияни розповіли, як ставляться до вакцинації (відео)

Кір в Україні: кияни розповіли, як ставляться до вакцинації (відео) Вакцинація проти кору (фото: priv-(pixabay.com-huntlh)

Спалах кору в Україні особливо сколихнув жителів столиці, де з початку 2018 року зафіксовано 61 випадок захворювання на кір

Кір в Україні "ставить свої рекорди". Так, захворюваність на кір в Україні виросла в 43 рази за 11 місяців 2017 порівняно з 2016 роком.

Спалах інфекційного захворювання також торкнувся української столиці. В місті вже оголосили профілактичні заходи, обмеживши відвідування шкіл і дошкільних установ.

Styler вирішив поцікавитися у киян, як вони ставляться до вакцинації проти кору, як бережуть себе і своїх дітей.

Щеплення від кору. Вакцинація проти кору: українці "за" або "проти" (відео: styler.rbc.ua)

При цьому начальник Головного управління Госпродпотребслужбы в Києві Олег Рубан відмітив, що в столиці "протягом 2016 року було 2 захворювання на кір, в 2017 році - понад 80, і за перші 10 днів 2018 року маємо 61 випадок захворювань на кір. З них - 49 випадків у дітей".

Нагадаємо, у Київській дитячій інфекційній лікарні лікуються від кору діти, які перед Новим роком відвідали цирк "Кобзов" на Контрактовій площі. Батьки хворих дітей переконані, що зараження відбулося саме в цирку. Але директор цирку всі звинувачення заперечує.