ua en ru

Жахи наяву: жінку засмоктало в яму на кладовищі

Жахи наяву: жінку засмоктало в яму на кладовищі Фото: колаж РБК-Україна

Постраждала через суд вимагає 5 мільйонів доларів компенсації

Жінку засмоктало у воронку на кладовищі, куди вона прийшла провідати своїх померлих батьків. Інцидент стався в США в Лонг-Айленді. 64-річна Джоан Каллен намагалася вибратися з ями, але розбила голову надгробною плитою і зламала зуб, пише New York Post.

Повідомляється, що перелякана жінка голосно кликала на допомогу, але ніхто на кладовищі не чув її крику.

Після події американка подала до Верховного суду Квінса на корпорацію St. John's Cemetery Corp. - підрозділ Бруклінської єпархії католицької церкви, що керує похоронним процесом. Сам інцидент стався 19 грудня 2016 року. Зараз Джоан вимагає компенсацію в розмірі 5 мільйонів доларів.

"Потрапити у могилу батьків, коли ви йдете відвідати їх прохолодним грудневим днем, коли сонце сідає... це жахливо і травмує", - сказав її адвокат Джозеф Перріні.

Тепер Каллен вирішила, що ніколи не повернеться на той цвинтар знову. Жінка також боїться ходити відкритими полями, їй сняться кошмари і мучать головні болі, розповів адвокат.

Повідомляється, що чоловіки, які засипали сусідню могилу, залишили підземний вакуум, який і поглинув Каллен, "забравши у пекло".

Жахи наяву: жінку засмоктало в яму на кладовищі

Фото: nypost.com

Як повідомлялося раніше, нещодавно в Одесі група з шести чоловік влаштувала тир-стрільбище на кладовищі.

Також ми писали про те, що в РФ у Набережних з'явилася могила Володимира Путіна (огорожа і надгробний камінь) як знак протесту проти нового закону, який ініціювала правляча партія "Єдина Росія", згідно з яким користувачам зможуть відключати інтернет, буде обмежувати права і свободи громадян.