Український журналіст вважає, що необхідно однаково ставитися один до одного
Український теле - та радіоведучий Андрій Куликов розповів, як потрібно поводитися з тими, хто залишився на окупованих територіях. Однак він зазначив, що саме це запитання необхідно забути, підтвердивши тезу про те, що Україна – єдина країна. Своєю думкою журналіст поділився в інтерв'ю Styler.
"Поки ми будемо ставити запитання, як поводитися з людьми, які тримаються кардинально іншої точки зору і які живуть саме на Донбасі, до тих пір у нас справи не підуть. Коли ми усвідомлюємо, що робити з такими людьми в рамках не тільки Донбасу, але і в межах цілої країни, тоді підтвердимо тезу, що Україна єдина. А по-друге, і в нас самих, і в них треба виховувати відчуття, що ми однаково ставимося один до одного. І не повинно бути перекручування", - сказав Куликов.
Журналіст, підтверджуючи свою думку, навів приклад. Він розповів, що з людьми, які залишилися на Донбасі, потрібно розмовляти за будь-якої можливості.
"Це був, здається, 2014 рік. В одній обласній газеті на заході України мені показали велику статтю на цілу смугу про становище на Донбасі. Це була дуже якісна та цінна аналітика. Без гасел, без емоцій, не нав'язувала своїх висновків. Але ілюстрована двома фото. Одне - досить відоме фото 2014 року. Росіяни, до речі, активно використовували в своїх інтересах. На ньому - бабуся з плакатом "Путін введи війська". А поруч – друге фото: зруйновані квартали якогось міста. І напис: "Хотіли? Отримали". Це називається одним махом взяти та всіх прирівняти до одного. Так хто насправді цього хотів? Ці півтора мільйона, які виїхали з Донбасу? Або ті, які там ризикували своїм майном, своїм життям, і досі там залишаються? Ні. Тому з цими людьми треба розмовляти за будь-якої можливості", - зазначив Куликов.
До речі, ультрас "Райо Вальєкано" виявилися прихильниками терористів "ДНР".