Культовий ДІЛЯ презентував "приємний" кліп (відео)

Культовий ДІЛЯ презентував "приємний" кліп (відео)
ДІЛЯ (фото: прес-служба)

Основна сюжетна лінія кліпу ДІЛІ - не віртуальне спілкування може бути чудовим та приємним, а світ довкола - дружнім та різнобарвним. Варто лише вимкнути смартфон

Культовий український артист ДІЛЯ презентував новий кліп на пісню "Так приємно".

Головні герої кліпу - молоді люди, які бачать одне одного лише через екрани пристроїв. Навіть обіймаючи одне одного, закохані продовжують чатитися.

Та ж світ не зійшовся лише на гаджетах. І вони розуміють це, коли у смартфонах розряджаються батареї. Без них молоді люди відкривають для себе світ довкола та радіють справжньому людському спілкуванню. Все це відбувається на фоні чудових краєвидів - київського парку та оранжереї.

Культовий ДІЛЯ презентував "приємний" кліп (відео)

Скриншот

"З появою гаджетів ми всі стали віртуально залежними та віддалилися одне від одного. Сюжет кліпу закликає роззирнутися та побачити, який чудовий світ навколо, як багато є простору для кохання та творчості. Бо ж гаджети хоч і розширюють кругозір, пришвидшують темп життя і крадуть у нас одне одного і час, який ми могли би проводити разом. Час спливає, ми можемо дарувати більше тепла та уваги один одному", - каже ДІЛЯ.

Робота над кліпом та самі зйомки тривали від початку літа. "Так приємно" - це дебютна робота команди SAL-studio. Сценарій, відео та монтаж кліпу - перший авторський проект талановитого режисера Сергія Крикуненка.

ДІЛЯ – Так приємно

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся