ua en ru

Купив диплом за $350: випускник ВУЗу розповів деталі інциденту (відео)

Купив диплом за $350: випускник ВУЗу розповів деталі інциденту (відео) Фото: колаж РБК-Україна

Скандал у миколаївському ВУЗі через покупку диплома набирає обертів

Випускник миколаївської "могилянки", який купив диплом за 350 доларів і потім розірвав його, прокоментували скандал. Цей інцидент стався 1 березня під час вручення дипломів в актовій залі Чорноморського Національного Університету ім. Петра Могили. Після того, як скандал викликав великий резонанс, хлопець на своєму YouTube-каналі записав відеозвернення з цього приводу.

В першу чергу він запропонував глядачам ознайомитися з роликом, який вже набрав понад 70 тисяч переглядів. На кадрах показано, як хлопця зіштовхнули зі сцени. Потім він голосно заявив, що заплатив за диплом 350 доларів, після чого його виштовхали з приміщення.

Молодий чоловік, коментуючи новину про інцидент у ЗМІ, розвінчав інформацію від "очевидців події" про те, що він був нібито в нетверезому стані.

Відео: YouTube / Флора і Фауна

Випускник запевнив, що це абсурд - він взагалі рідко вживає спиртне і майже не палить, не зловживає "іншими наркотичними речовинами".

За його словами, на самому початку він мав намір виступити з промовою, але після двох-трьох слів помітив пильні погляди, а потім йому вимкнули мікрофон.

Додамо, що в мережі з'явився цей видеололик, на якому показано, як ректори намагається відібрати у випускника мікрофон.

Відео: YouTube / Nik Life

Хлопець заявив, що з ним вже зв'язувалися щодо інциденту журналісти і поліція.

"Буду намагатися надавати вам найсвіжішу інформацію", - пообіцяв молодий чоловік та додав, що скандальна історія буде і далі набирати обертів.

У коментарях до його відеозвернення користувачі мережі просять хлопця дати більш вичерпну відповідь щодо ситуації:

"Очевидно, що це була не повна промова. Що ти хотів сказати? Які були твої цілі? Чи задоволений ти результатом? Що тобі пред'являла поліція? Конкретніше, будь ласка!"

"Так ти купив диплом або дипломну роботу, чи як?"

Купив диплом за $350: випускник ВУЗу розповів деталі інциденту (відео)

Скрін коментарів

Як повідомлялося раніше, нещодавно в Донецькому медичному університеті, філія якого зараз у Кропивницькму, стався скандал - були відраховані 850 іноземних студентів з 20 країн з причини заборгованості за навчання. Після цього медики виступили з протестами - вони заявили, що оплачували навчання.

Також ми писали про те, що за даними Світового банку, щороку в усьому світі дають, а значить і беруть, $1,5 трлн хабарів - близько 2% глобального ВВП.