ru ua

Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото)

Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото) Фото: учасниця Kyiv Comic Con 2018 (РБК-Україна/Віталій Носач)

Учасники фестивалю втілили в реальність самих незвичайних персонажів масової культури

Kyiv Comic Con 2018 буде проходити всього 2 дні – 19 і 20 травня. Фестиваль масової культури вже почався, більшість учасників перевтілилася в найбільш упізнаваних героїв фільмів і анімації. Styler побував на заході і підготував фоторепортаж з першого дня фестивалю.

Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото)Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото)Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото)Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото)Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото)Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото)Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото)Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото)Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото)

Фото: (РБК-Україна/Віталій Носач)

Учасники здивували яскравими образами героїв кінофільму "Дедпул", "Команда самогубців", персонажами японських анимационнх фільмів, втіленням історичних персоналій та інших популярних образів.

Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото)

Comic Con являє собою масовий захід, на якому фанати книг, серіалів, фільмів, анімацій, коміксів та інших об'єктів поп-культури збираються з метою втілення в життя своїх улюблених героїв – зробити косплей. Багато учасників приходять на фестиваль з метою побачити і поспілкуватися з кінорежисерами, письменниками, авторам коміксів та іншими творцями світових шедеврів. Перший Kyiv Comic Con пройшов у 2015 році.

Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото)

Кіно, відеоігри та IT, комікси, косплей і LARP, настільні ігри, література, стенди, аніме і манга, дитячі заходи - все це можна знайти на Kyiv Comic Con 2018. Переглянути програму заходів можна на офіційному сайті.

Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото)Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото)Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото)Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото)Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото)Kyiv Comic Con 2018: українці здивували кумедними нарядами на фестивалі (фото)

Фото: учасники Kyiv Comic Con 2018 (РБК-Україна/Віталій Носач)

До речі, конкурсна програма "Особливий погляд" Каннського фестивалю оголосила своїх призерів. Кінокартина "Донбас" Сергія Лозниці, яка стала фільмом відкриття секції, також удостоїлася премії за кращу режисуру. При цьому журі "Особливого погляду", очолюване Бенісіо дель Торо, присудило головну премію шведській стрічці "Межа" Алі Аббасі.

Відео: video.rbc.ua