ua en ru

Ти особистість чи хто? MamaRika різко звернулася до Тодоренко, яка мовчить про війну

Ти особистість чи хто? MamaRika різко звернулася до Тодоренко, яка мовчить про війну Мамарика висловилася про Регіну Тодоренко (колаж Styler)

Українська виконавиця MamaRika досить різко висловилася про телеведучу родом з Одеси Регіну Тодоренко, яка живе у Москві і ні слова не сказала про війну, що Росія розпочала проти України.

В інтерв'ю Аліні Доротюк співачка назвала Тодоренко боягузливою дурепою і обурилася її поведінкою.

MamaRika (справжнє ім'я - Анастасія Кочетова) не розуміє, як можна мовчати, коли твої батьки під обстрілами в Одесі. Раніше Регіна натякнула, що нічого не пише на цю тему через свого чоловіка - російського виконавця Влада Топалова, з яким у них "різні політичні погляди", а ведуча до того ж вагітна другою дитиною від нього.

"Що це за внутрішній сімейний патріархат? Ти особистість чи хто? Це тупо і дивно у наш час таке казати. По-друге, твоя родина живе в Одесі… Усі там кажуть, що вона вагітна. Але яке це має відношення до позиції та усвідомленості?!" - сказала виконавиця.

Вона додала, що якби Тодоренко хотіла, то знайшла б шляхи та способи повернутися додому та якось прожити.

"Я впевнена, що якби вона дуже хотіла, вона має якісь заощадження, якщо так боялася залишитися без бабок, то вона б взяла ті заощадження з собою і повернулася б додому. Але вона нічого не зробила. Мене розриває. Це маразм та дно. Дурепа. Там нема з ким говорити", - емоційно висловилася MamaRika.

Також співачка зазначила, що для Регіни дорога в Україну закрита назавжди, адже земляки не пробачать їй.

"Сиди там. Не дай Бог на цю землю твоя нога ступить. Вона тобі обпалюватиме ноги. І твої діти, і твої чоловіки і ти - сидіть там, і нехай буде так", - заявила MamaRika.