ua en ru

Злива зі снігом: нова стихія накриє більшу частину України

Злива зі снігом: нова стихія накриє більшу частину України Погода в Україні 12 березня принесе дощі зі снігом (фото: GettyImages)

Погода в Україні у вівторок значно погіршиться

Погода в Україні у вівторок, 12 березня, на значну територію країни принесе нову стихію - вітер стихне, але на зміну прийдуть дощі зі снігом, місцями - зливи, передає Український гідрометцентр.

На Заході та Півночі очікується невеликий дощ зі снігом. В більшій частині південних областей, а також на Луганщині та Харківщині помірний дощ вперемішку зі снігом.

В Центрі - без опадів, а в Херсонській, Запорізькій, Донецькій областях і в Криму будуть сильні зливи вперемішку з дощем.

Вітер північно-західний, у південній та східній частинах з переходом на північно-східний, 7-12 м/с, вночі на півночі Лівобережжя пориви 15-20 м/с.

Температура повітря значно знизиться, порівняно із майже спекотним минулим тижнем.

На Заході вдень від +3 до +6 градусів, дещо тепліше буде в Закарпатській області (від +7 до +9 градусів). У північних областях сьогодні буде від +3 до +5 тепла. На Сході і в Центрі +4... +6 градусів. На Півдні і в Криму буде від +4 до +7 вище нуля.

Злива зі снігом: нова стихія накриє більшу частину України

Погода в Україні 12 березня принесе дощі зі снігом (фото: facebook.com/ukrgmc.official)

В Києві 12 березня пройде невеликий сніг з дощем. Температура вдень від +4 до +6 градусів. Вітер - 7-12 метрів за секунду.

До слова, 11 березня прямо в центрі Киева впав дах з житлового будинку. В результаті НП було пошкоджено кілька авто і зірвано електродроти.

Також ми показували страшні наслідки урагану, який пронісся Україною.

Нагадаємо, у Вінниці від падіння дерева через штормовий вітер загинула 12-річна дівчинка.