ua en ru

"Лугогвардейський романс": блогер показав Плотніцького в образі поручика (відео)

"Лугогвардейський романс": блогер показав Плотніцького в образі поручика (відео) Фото: Ігор Плотницький (glava-lnr.su)

Блогер привітав терориста з "виходом на пенсію"

Відомий блогер та художник Богдан Процишин представив іронічну пародію про протистояння колишнього ватажка терористів "ЛНР" Ігоря Плотницького та "повсталого міністра МВС" Ігоря Корнета. Кумедне відео опубліковано на сторінці "Процишин офіційний".

"Колектив Луганської Народної Республіки і Процишин Богдан вітають Ігоря Плотницького з його виходом на пенсію і дарують йому цей лугогвардейський романс", - написав він.

Відео: Пародія на Теслярського (YouTube/Процишин Офіційний)

"Четвертые сутки пылают страницы И всяческих сайтов, и разных газет. Не падайте духом, поручик Плотницкий! Корнет, успокойтесь! Какой вы корнет?! Не падайте духом, поручик Плотницкий, Корнет, вы по паспорту только "Корнет"

Снаружи враги край родной разрывают, Свои разрывают ее изнутри. А с неба с укором на это взирают И мальчик розпятый, и те снегири. И в трусиках мальчик на небе рыдает, И грусно кружатся над ним снегири.

Пока мы тут делим чины и зарплаты, Враги заберут за редутом редут! И в комнаты наши придут униаты, И девочек наших в костел уведут. И в комнаты наши придут униаты, И патриархаты себе заберут.

Темны терриконы, и замерли птицы, Гадюка и жаба молчат на гербе. Раздайте патроны, поручик Плотницкий, Один не забудьте - раздайте себе. Раздайте патроны, поручик Плотницкий, Один не забудьте – раздайте себе".

Нагадаємо, що відео є переробленою піснею російського співака Олександра Малініна "Поручик Голіцин"

Читайте також як відомий карикатурист потроллил переворот в Луганську.