ua en ru

Luxury-готель Ярославського Kharkiv Palace 5* приймає зірок фестивалю "Французька Весна"

Luxury-готель Ярославського Kharkiv Palace 5* приймає зірок фестивалю "Французька Весна" Kharkiv Palace 5* приймає зірок фестивалю "Французька Весна"

Вишукані ресторани готелю Kharkiv Palace *5 також стануть резиденцією для невід'ємної частиною фестивалю

Харківський luxury-готель Kharkiv Palace *5, що належить групі DCH Олександра Ярославського, сьомий рік поспіль став генеральним партнером фестивалю "Французька Весна в Україні" і стане резиденцією для зірок проекту. Крім того, досвідчені кухарі та вишукані ресторани готелю Kharkiv Palace *5 також стануть резиденцією для невід'ємної частиною фестивалю "Французька Весна" - кулінарного шоу з унікальні страви традиційної французької кухні, яке розпочнеться з 21 березня і триватиме чотири дні.

Фестиваль традиційно проводиться за підтримки Французького інституту в Україні та посольства Франції і охоплює 10 найбільших міст. Включає багатопланову програму - допрем'єрні покази, ретроспективи і нічний марафон короткометражного кіно "Довга ніч короткого метра", зустрічі з майстрами французького кіномистецтва. А також театральні вистави, виступи музичних колективів, художні виставки, тематичні зустрічі та кулінарні шоу.

Luxury-готель Ярославського Kharkiv Palace 5* приймає зірок фестивалю "Французька Весна"

Kharkiv Palace 5* приймає зірок фестивалю "Французька Весна"

"У такій великій країні, як Україна, організувати подібний фестиваль відразу в 10 містах, дуже важливо і дуже складно. Я хочу окремо подякувати нашим партнерам, без яких проведення фестивалю було б неможливо", - розповіла на прес-конференції Селін Метель, виконавчий директор Французького Інституту в Україні, аташе з питань культури, займається організацією "Французької Весни в Україні".

"Для нас велика честь приймати тих, хто представляє французьку культуру, наш luxury-готель Kharkiv Palace *5 вносить свої яскраві фарби в настрій і комфорт всіх гостей фестивалю. Кожен харків'янин чекає одне з найяскравіших культурних подій міста", - підкреслила Ольга Соколенко, директор Kharkiv Palace *5.

Luxury-готель Ярославського Kharkiv Palace 5* приймає зірок фестивалю "Французька Весна"

Kharkiv Palace 5* приймає зірок фестивалю "Французька Весна"

Luxury-готель Kharkiv Palace 5* - сучасна візитна картка України, Це улюблене місце для проведення знакових світських і ділових заходів, зустрічей політиків і дипломатів міжнародного рівня, що становлять основу культурного, політичного і ділового життя Харкова і країни. Luxury-готель Kharkiv Palace 5* був зведений за ініціативою та за рахунок інвестицій відомого українського бізнесмена Олександра Ярославського в рамках підготовки Харкова до Євро 2012, і став першим готелем класу "люкс" в Харкові. Загальна сума інвестицій в проект склала 126 млн доларів. Оператором будівництва виступила група DCH.

Готель отримав міжнародне визнання і удостоєний безлічі престижних нагород. У 2019 році luxury-готель Kharkiv Palace *5 став переможцем двох номінацій найпрестижнішої міжнародної премії індустрії гостинності International Hospitality Awards, що оцінює найкращі об'єкти в 21 країні світу.

Нагадаємо, раніше в Kharkiv Palace 5* пройшов всесвітньо відомий ELLE Active Forum.