ua en ru

У Львові попрощались з добровольцем "Казахом", який загинув в зоні АТО (відео)

У Львові попрощались з добровольцем "Казахом", який загинув в зоні АТО (відео) Колаж РБК-Україна

Воїн приїхав з Казахстану захищати Україну

У Львові попрощалися і провели в останню путь бійця Першої штурмової роти ДУК "Правий сектор" Віктора Матюхіна, який загинув 4 грудня в зоні АТО поблизу Донецька. Про це передає zaxid.net.

Віктор мешкав у Казахстані, але походив із роду кубанських козаків.

Повідомляється, що він певний час мешкав у монастирі, втім розчарувався у Московському патріархаті. Два роки Матюхін воював у зоні бойових дій на Донбасі, виконував бойові завдання в Авдіївці та у районі Донецького аеропорту. На передовій отримав позивний "Казах".

Його побратими кажуть, на передовій Віктор співав псалми, встиг вивчити українську мову, був вельми начитаною людиною, мріяв після перемоги оселитися у хаті в Карпатах.

"Він ще за життя говорив, що він приїхав не вмирати, а приїхав для того, щоб воювати і жити нормально, не боятися нічого, ні за що не переживати. Надзвичайно скромний він був, питань зайвих не задавав, відрізнявся тим, що просто виконував свою роботу", ‒ розповів керівник "Правого сектору" Львівської області Тарас "Хаммер".

У Львові попрощались з добровольцем "Казахом", який загинув в зоні АТО (відео)Фото: Прощання з загиблим (radiosvoboda.org)

"Коли він побачив, що російська церква є придатком ФСБ, то почав про це говорити і його переслідували спецслужби Росії, проти нього була порушена кримінальна справа. Сюди він приїхав воювати за Україну і за іншу Росію, без Путіна. Це була колоритна й ерудована людина, зі знанням мов, за рік вивчив українську. Віктор нам співав псалми", – каже побратим загиблого на псевдо "Вагнер", передає radiosvoboda.

Загиблому був 51 рік. Попрощатися з бійцем прийшли його рідні і побратими. Героя похоронили на Личаківському цвинтарі Львова.

Відео: Прощання з загиблим (zaxid.net)

Нагадаємо, що у мережі сумують про смерть бійця з Казахстану, який приїхав на Донбас воювати за Україну.