У Львові ветерани "Карпат" зіграли матч із волонтерами та бійцями АТО (фото)

STYLERLIFE        05.12.2017 - 17:05
Фото: Матч ветеранів (facebook.com/ВасильКорпан)
Фото: Матч ветеранів (facebook.com/ВасильКорпан)

АТОвцям допомагав грати відомий тренер Мирон Маркевич

У Львові ветерани футбольного клубу "Карпати" зіграли матч із волонтерами та воїнами АТО. Матч присвятили Дню волонтера та Дню Збройних сил України. Про це передає ТСН. Фото гри опублікував волонтер Василь Корпан на своїй сторінці в Facebook.

 

Фото: Матч ветеранів (facebook.com/ВасильКорпан)

"Мирон Маркевич зіграв у футбол за команду воїнів АТО і волонтерів проти ветеранів львівських "Карпат". Матч присвячений дню Волонтера і Збройних Сил України. смт. Брюховичі 4 грудня 2017р", - підписав знімки Корпан.

Скріншот поста (facebook.com/ВасильКорпан)

На поле гравці вийшли під супровід військового оркестру.

Відео: Матч ветеранів (youtube.com/ТСН)

"Хлопці мали приїхати з передової на цей матч, але, на жаль, не вийшло. Ми "Карпатам" подаруємо з передової такий подарунок, зроблений із снарядів. Щойно дзвонили, питали, чи розпочинаємо і ми це передамо в музей футбольного клубу "Карпати", ‒ розповів організатор матчу, волонтер Василь Корпан, передає zaxid.net.

"Люблю на ту тему говорити, їжджу, допомагаю, граю з ними там футбол ‒ так помагаю", - говорить про свій внесок у розбудову української армії Мирон Маркевич.

Після гри волонтери розповіли, як допомагають захисникам України.

"Спланували поїздку на 15 грудня до дня Святого Миколая, щоб хлопцям на передову завести домашні смаколики, щоб вони знали, що про них піклуються", ‒ каже гравець-волонтер Петро Шот.

Нагадаємо, що росіянка Юлія Толопа, яка воювала в зоні АТО, просить українців підтримати її. 5 грудня о 15:00 вона піде в консульство РФ, щоб отримати довідку про несудимість. На жаль, Юлію можуть затримати, так як на території консульства діють російські закони.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top