ua ru

У Львівській області на колінах зустріли тіло легендарного снайпера "Азова", полеглого в АТО (відео)

У Львівській області на колінах зустріли тіло легендарного снайпера "Азова", полеглого в АТО (відео) Колаж РБК-Україна

Дорогу місцеві жителі встелили свічками і лампадками

У Червонограді Львівської області ввечері, 11 березня, місцеві жителі зустрічали тіло вбитого на Донбасі легендарного сенайпера "Азова" Юрія Луговського з позивним "Баррет".

У Львівській області на колінах зустріли тіло легендарного снайпера "Азова", полеглого в АТО (відео)

Фото: Прощання із загиблим (nadbugom.in.ua)

Відповідні відео опубліковані в Facebook.

Воїна від Радехова до Червонограда супроводжував цілий кортеж автомобілів. У знак поваги до Юрія по обидва боки дороги встелили свічками та лампадками. Місцеві жителі на колінах зустріли свого земляка-героя.

Перед цим з бійцем попрощалися на базі полку "Азов" в Урзуфі.

У Львівській області на колінах зустріли тіло легендарного снайпера "Азова", полеглого в АТО (відео)У Львівській області на колінах зустріли тіло легендарного снайпера "Азова", полеглого в АТО (відео)У Львівській області на колінах зустріли тіло легендарного снайпера "Азова", полеглого в АТО (відео)У Львівській області на колінах зустріли тіло легендарного снайпера "Азова", полеглого в АТО (відео)

Фото: Прощання з "Барретом" (varta1.com.ua/)

"Коли я згадую одного "Баррета", перше, що приходить в голову, - воїн. Саме так, як справжній воїн, він жив і відправився до праотців: зі зброєю в руках у розпал бою. Один "Баррет" багато разів заглядав смерті в очі. Однак кожен раз виходив з цієї сутички переможцем. На жаль, останній такий раз виявився останнім. І хоча поруч з нами зараз його вже немає, але я впевнений, що "Баррет" буде жити вічно в наших думках і серцях", - сказав командир 1-го батальйону полку "Азов", передає varta1.com.ua.

Нагадаємо, що вночі з 8 на 9 березня, у зоні АТО загинув боєць "Азова" Юрій "Баррет" Луговський.